Özel Tarot Falı bakıyorumm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhaba Handanca,
ben size baktırmıştım sanırım ocak ayıydı, bana çok fedakar ol demiştiniz. ve ben gerçekten fedakarlığımı sürdürüyorum.sabırla bekliyorum.kartlar ne öneriyor bana? hala beklemeye devam etmelimiyim? bana sevgisi var mı? evlenmeyi çok istiyorum onunla, bu konuda ne yapmalıyım? bana öneride bulunurmusunuz lütfen? hayatımdaki kişi bu kişi mi acaba, onu çok seviyorum. ben teraziyim sevdiğim kişi de terazi. sağolun

merhaba handanca ilişkinde bir değişiklik olursa tekrar msj at demiştin. msj attı sevgili değil arkadaş kalalım dedi ve bir daha da aramadı, sanki düşmanı gibi görüyor beni.yeniden bakarmısın bize ne olacak, geleceğimdeki insansa bekleyeceğim, çok seviyorum onu, ya o bana birşey hissediyormu, dönecekse bu ne kadar sürede gerçekleşecek? yorumlarına çok ihtiyacım var,şimdiden tşkler. ben aslan o yay.

Handanca abla merhaba sizinle tekrar görüşebileceğim için çok mutluyum... genel ve sürekli düşüncemde olan kişini niyeti ciddi mi ve benimle ilgili ne düşünüyor ve neyi bekliyor , siz ne yapmamı önerirsiniz merak ediyorum ayrıca bugün benim doğum günüm Handanca ablacım.. bburcum ikizler onunki akrep görüşmek üzere önerilerinize çok ihtiyacım var

merhaba handanca bana hem genel hemde özel ilşki olarak bakabilirmisin.birisini çok seviyorum malesef 4.5 aydır konuşamıyorum çünkü benimle konuşmak istemediğini söyledi. sevgili değildik ama kendisini sevdiğimi biliyordu 1.5 yıl boyunca onunla konuştuk fakat bu son 4.5 ay önce artık konuşmak istemediğini söyledi.beni merak etiiğim beni tekrar ararmı bana karşı bir ilgisi varmı onun düşünceleri beni çoık merak ettiren şeyler. benim burcum yengeç onun burcu ya kova ya da balık ikisinden birisi. birde gireceğim bir sınav var onunla ilgili merak ettiklerim var şimdiden sana çok ama çok teşekkür ederim. herşey gönlünce olsun bizlere vakit ayırdğın için minnettarım sana.

Merhaba Handanca, bana geçen sefer baktığında bu ilişkinin olgunlaşmaya ihtiyacı var demiştin, tartışmalardan uzak dur demiştin, inan söylediklerini yapıyorum. sorun çıkarmamaya çalışıyorum, ama bir şekilde çıkıyor sorunlar. ben bana sevgisi olduğuna pek inanmıyorum yani hissedemiyorum. sence varmıdır? bize evlilik görünüyor mu? bana evlenme teklifi etmesini çok istiyorum. ben yengecim o terazi. sağolun

Arkadaşlar konu yine içeriği dışına çıkmaya başladı..

Bana; seviyormu? geleceğimdeki bumu? diye sormayın.
Bu konuda amaç sorunları olanlara yardımcı olmamdır..

Bakın gerçekten yoğun bir iş hayatım var. Azıcık zamanım olursa onuda sorunları ciddi olan arkadaşlara ayırmak istiyorum..

Konu bir müddet kapalı !!!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri