Özel Tarot Falı bakıyorumm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hayırlı geceler..Ben de eğer mümkünse sizde tarot baktırmak istiyorum.Açokcası ilk bu siteye bu konu dikkatimi çektiği için kayıt olmuştum ancak 30 mesaj zorunluluğu sayesinde sitenin gerçekten yararlı birçok yönünü de keşfetme şansım oldu.Bu sene benim için çok sıkıntılı geçti...Hala bir takım sıkıntılar var.Bunun için açılım istiyordum.Teşekkürler.(04/09/1985 Başak)

Merhaba Handanca, yaşadığım kötü olaydan sonra kendimi toparlamaya çalışıyorum şimdi. herşey inşallah daha iyi olur. buna çok ihtiyacım var. çantamı kaptırdığımda içinde gerçekten çok param vardı.:(. ama neyse giden para olsun. ben ilişkimle ilgili baktırmak istiyorum. erkek arkadaşımla problemli bir dönem atlattık, şimdi hafif sallantıları devam ediyor. herşeyin daha iyi olması için ne yapmalıyım, kartlar ne diyor acaba? bana sevgisi var mı?onunla gelecek düşünüyorum, düşünmelimiyim. ben teraziyim o da terazi. açılım için şimdiden teşekkürler

İyi günler Handanca Hanım, geçer sefer baktığınızda bana erkeğin kafası karışık demiştiniz. parayla ilgili bir meseleği çözdükten sonra düzelir demiştiniz. parayla ilgili bir mesele evet var, çözebilecekmiyiz acaba? bi de bu yıl bize evlilik görünüyor mu? bana sevgisi var mı? ben sanki beni sevdiğine inanmıyorum. ayrılık olur mu. ben yengeç o terazi. sağolun, iyi bir gün geçirmenizi diliyorum

Handan abla merhabaa son 2 gündür olduğumdan dahada mutluyum aman allah bozmasın bu mutluluğu :)
ayrıldığım erkek arkadasımla tekrar barıştıkkk tüm sorunlarımız bitti yeniden başladık aramızda çok iyi gözüküyor Sence bu ilişkide yine ara ara kopukluklar olurmu bundan sonra ne yapmalıyım? ben yengeç 24 haziran oda akrep 7 kasım :)

Hayırlı geceler..Ben de eğer mümkünse sizde tarot baktırmak istiyorum.Açokcası ilk bu siteye bu konu dikkatimi çektiği için kayıt olmuştum ancak 30 mesaj zorunluluğu sayesinde sitenin gerçekten yararlı birçok yönünü de keşfetme şansım oldu.Bu sene benim için çok sıkıntılı geçti...Hala bir takım sıkıntılar var.Bunun için açılım istiyordum.Teşekkürler.(04/09/1985 Başak)

Canım bu bölümden gnel açılım bir müddet yapamıyorum. O kadar yoğun olduğum bir dönemki yanlızca çok sıkıntıda olan arkadaşlarıma yardımcı olmaya çalışıyorum..
Yeni üyemiz olduğun için duramadım ve sana tek kar açtım. Bu yılın sonuna doğru düzelmelerinin başlayacağını söylemeliyim.
Bu arada arkası dönük birininde dönüşü görünüyor.. Parasal anlamdada keyfine gidecek gelişmeler süprizler var.

Merhaba Handanca, yaşadığım kötü olaydan sonra kendimi toparlamaya çalışıyorum şimdi. herşey inşallah daha iyi olur. buna çok ihtiyacım var. çantamı kaptırdığımda içinde gerçekten çok param vardı.:(. ama neyse giden para olsun. ben ilişkimle ilgili baktırmak istiyorum. erkek arkadaşımla problemli bir dönem atlattık, şimdi hafif sallantıları devam ediyor. herşeyin daha iyi olması için ne yapmalıyım, kartlar ne diyor acaba? bana sevgisi var mı?onunla gelecek düşünüyorum, düşünmelimiyim. ben teraziyim o da terazi. açılım için şimdiden teşekkürler

Öncelikle iyimser tavrını sürdür derim. Geleceğindeki insanın bumu olduğunu kartlar malesef bilemez..
Her kimle paylaşıyor yada kimden akıl alıyorsan bu insan düşündüğün gibi tecrübeli biri değil. Biraz kendi düşüncelerini güçlendir. Sen güçlü birisin.. Bunu unutma.
Sakın geçmişe yapılan hataları yapma. Çıkan tartışma ortamlarında yapıcı ol. Karşındaki mücadeleci biri. Bu anlamda güçlü biri yani. Biraz daha şüphesiz ve güvenli yaklaşırsan kendini daha mutlu hissedecektir eminim.

İyi günler Handanca Hanım, geçer sefer baktığınızda bana erkeğin kafası karışık demiştiniz. parayla ilgili bir meseleği çözdükten sonra düzelir demiştiniz. parayla ilgili bir mesele evet var, çözebilecekmiyiz acaba? bi de bu yıl bize evlilik görünüyor mu? bana sevgisi var mı? ben sanki beni sevdiğine inanmıyorum. ayrılık olur mu. ben yengeç o terazi. sağolun, iyi bir gün geçirmenizi diliyorum

Parasal sıkıntıyı çözme işi zamana bağlı. Güçlü yapının alındaki güler yüzünü ve sevgi dolu sözlerini çoğaltmaya bak. Bu aşkını güçlendirir. Bu sene olmasa bile gelecek sene evlilik kararı almanda mümkündür.

merhaba handanca çok kötü günler geçiririyorum bakarmısın lütfen mutlu olmak istiyorum artık

Olaylara karamsar yaklaşarak keyfini bozma. Belki şimdi üzgünsündür ama poziif olmanı istiyorum. Her kafadan gelen yorumlarada takılıp durma.. Kendi hayatını senden daha iyi düşünen olmayacaktır..
Biraz zamana ihtiyacın var. Güzel günler 3 muradınla birlike gelecek kapına inşallah.
Özlediğin şeyler var. Eski dostlar eski arkadaşlar belki bunlara olan özlemlerin var.
Bu arada uzun süredir görmediğin biri ile karşılaşmak seni mutlu edecek. Gelecek güzel. Keyfini bozup yanındakileride huzursuz etme canım.

Handan abla merhabaa son 2 gündür olduğumdan dahada mutluyum aman allah bozmasın bu mutluluğu :)
ayrıldığım erkek arkadasımla tekrar barıştıkkk tüm sorunlarımız bitti yeniden başladık aramızda çok iyi gözüküyor Sence bu ilişkide yine ara ara kopukluklar olurmu bundan sonra ne yapmalıyım? ben yengeç 24 haziran oda akrep 7 kasım :)

Bu kişinin gitmek istediği ve gideceği uzun bir yol görünüyor. Ailesinin taşınmasıda söz konusu olabilir.
İlişkinin rayına ourması için önce aranızdaki güven konusunu sağlamlaşırın. İletişimde mutlaka mutlu ve pozitif olun. Şüpheler kafanı yemeken başka bir işe yaramaz.. Mutlu olmak istiyorsan mutlu et. Bu parola sana uygundur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri