Özel Tarot Falı bakıyorumm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Genel açılım şimdilik yapamıyoruz!!!

handancam bende 5 senedir biriyle cıkıyorum evlenmeyi düşünüyoruz ve çanakklaede yaşamak istiyoruz ama benim ailemde annemle ortanca ablam sorun yapıyo tanıştırıcam onları ama gelmesin istemiyoruz diyolar ona diyemem böyle bir şeyi tabii bende hepsi bir arada tanışsınlar istiyorum bu sefer de cıktıgım hepsi bir arada degilde ayrı tanışırım diyo yaa takıldım kaldım biliyonmu ne yapıcagımı bilemiyorum artık her şeyi oluruna bıraktım banada bir bakarmısın şimdidien tşkler

Beklediğin kişi o değil canım. Şuan tanımıyorsun onu..
Bunun ne yaptığıda belli değil. Çok samimi ve açık konuşma.
Zamana bırak herşeyi..
Şimdilik hiçbirşey için karar verme ve acele etme canım..
Kendini sosyal olarak geliştirmeye bak.
Düşündüğün değişiklik için biraz daha zaman var..

Huzurluysan şimdilik bekle canım..(bu kendi fikrim)
Genel açılım şimdilik yapmıyoruz !!!

Mesaj sayınız ilk tarot talebiniz için 30 olmalı!!!

Şu kafanda oluşmuş bazı sabit fikirleri sil at öncelikle..
Canım bak bu zamanda dürüst insan bulmak inan zor. Kartlarda onu kötü göstermiyor.
Bence hem kendine hemde ona bir şans ver. senin sevdiğini görüp güzel kararlar alınca daha çok bağlanacak sana..
Sende biraz değişmeye bak.
İnan hayat çok uzun değil. Onu bekletme bitir diyemedim inan. ÇÜnki bende hissettim senin sonradan daha çok sevineceğini..
Herşey yolunda olması için önce sen toparlan..
Vereceğin kararalrı gözden geçir. Kimseninde zamanını alma bişey hissetmiyorsan.
e-hissediyorsanda ver hakkını canım.

Merak etme beklediğin kötü şeyler olmayacak. Zamana bırak sen. Ne onlardan sevdiğine nede sevdiğinden onlara bahset. Merak etsinler bakalım..
5. aydan sonra düzelmeler olacak canım.. Hiç üzme tatlı canını sen.
Bu ilişkinde arayı yapacı yine sen olacaksın. Zamana bırak sessiz kal şimdilik.
Ailen sana takılsada belli değil böyle davranırsanız ayrılırz felan de.. Onlarda bu kadar oyun yapmasınlar artık.. Seni mutsuz görmeye dayanamazlar. rahat olsen

selam canım bende baktırmak istiyorum benim eşimin ailesiyle sorun yasıyorum ve bi kac kez evden kovdular beni sonum ne olacak diye baktırmak istiyorum

benim burcum yengec 27 haziran eşimde kova 20/10

selam canım bende baktırmak istiyorum benim eşimin ailesiyle sorun yasıyorum ve bi kac kez evden kovdular beni sonum ne olacak diye baktırmak istiyorum

benim burcum yengec 27 haziran eşimde kova 20/10

Bıkkınlık var herşeyden..
Fazla kötümser olma canım. İlerde durumun düzeliyor. Özellikle erkeği elinde tutma yoluna gir. Bu hedefine biraz daha yaklaştırır.
4 vakit içinde seni sevindirecek güzel bir gelişme oluyor inşallah.
Eşin ne iş yapıyor bilmiyorum ilerde size ya semt değişikliği yada şehir değişikliği olacak..

tesekur ederim canım yaaa 4 vakit icinde derken yani ne zaman anlamadım eşim calışmıyor ama yurtdısına gitme ihtimalimiz var ondan cok sevindim yaa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...