Özel Tarot Falı bakıyorumm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bebek için bakamayacağınızı söylemişsiniz.
Benim sorum; Bebeğim olmuyor ameliyatlık bir durumum söz konusu. Daha önce düşükle sonuçlanan gebeliğim olmuştu.
Ameliyat olmam benim yararıma mı olur beklemem daha mı doğru olur. Aslında soruyu tam soramadım sanırım. Elbette doktorlar daha iyisini bilicektir. Fakat benim içimde çok tereddütlerim ve korkularım var.
1Kasım 74 doğumluğum. Eşim yengeç burcu ben akrep
Yada genel olarak bakabilir misiniz rica etsem

Genel açılım şimdilik yapamıyoruz!!!

handancam bende 5 senedir biriyle cıkıyorum evlenmeyi düşünüyoruz ve çanakklaede yaşamak istiyoruz ama benim ailemde annemle ortanca ablam sorun yapıyo tanıştırıcam onları ama gelmesin istemiyoruz diyolar ona diyemem böyle bir şeyi tabii bende hepsi bir arada tanışsınlar istiyorum bu sefer de cıktıgım hepsi bir arada degilde ayrı tanışırım diyo yaa takıldım kaldım biliyonmu ne yapıcagımı bilemiyorum artık her şeyi oluruna bıraktım banada bir bakarmısın şimdidien tşkler

merhaba ablacigim

döndügünüze cok sevindim :). Ablacigim birisi var kafami karistiran benim ona ilgim var, onunda suan bana ilgisi varmis gibi gözüküyor ama bilemiyorum ciddimi yoksa ona ilgim oldugunu anladigi icin benimle oynuyormu emin olamiyorum. Ismi ali dogum tarihi 01.09.1986 benim dogum tarihim ise 03.03.1986. Yüz yüze görüsemedik ama sanal ortamda karsilastigimiz zaman ise bana cok samimi seyler yaziyor. Onun gercekten ne düsündügünü cok merak ediyorum bide o dogru kisimi...

simdiden cok tesekkür ederim

Beklediğin kişi o değil canım. Şuan tanımıyorsun onu..
Bunun ne yaptığıda belli değil. Çok samimi ve açık konuşma.
Zamana bırak herşeyi..
Şimdilik hiçbirşey için karar verme ve acele etme canım..
Kendini sosyal olarak geliştirmeye bak.
Düşündüğün değişiklik için biraz daha zaman var..

handanca abla umarım iyisindir .ben 1987 doğumluyum yay burcuyum sorum şu şuan çalışıyorum aldığım ücret çok düşük bu yüzden de morelim bozuk ama işimde güzel huzurluyum en azından para herşey değil diyorum ama bi yandan da içim içimi yiyo bu parayı haketmıyorum die şimdi çok kararsızım abla bana yardımcı olur musun lütfen ? yanlış bişey yapmak istemıyorum :küstüm:.ve birde aşk hayatımı sorsam çok mu uzatmış olurum . cvplarsan da sağol cevaplamasanda sağol ablam.

Huzurluysan şimdilik bekle canım..(bu kendi fikrim)
Genel açılım şimdilik yapmıyoruz !!!

handanca siteye üye olalı baya oldu ama kilolarla başım dertte olduğunda hep diyet bölümüne girdi.sorunum 5 yıllık evliyim kızım 2 yaşında ama yolunda gitmeyen nbişeyler var.halimden hiç memnun değilim tartışma çıkarmaya yer aroyorum çocuk olduktan sonra hayatımızdaki herşey değişti.bana olan ilgi azaldı sevgi sözcükleri yok oldu beraber gezmelr yok oldu herşey değişti sadece kızımız başka hiçbişey yok ama bende yolunda gitmeyen bişeyler var.çalışıyorum eve geliyoruz herkes kendi halinde sonra çocuk.aşk sevgimi bitti anlamıyorum yoksa ruhsal yönden çöküş halindemiyim eşime göre herşey iyi kızımızda var ne istiyosun anlamıyorum seni diyor sorun bendeymiş.29 yaşındayım dha söylemesi ayıp 15 günde 1 cinsel haytımız var oda omasada olur.bilmiyorum ne yapacağımı..
13 .mar.1982 doğumluyum balık burcum.eşimde 27 haziran 1976.yengeç burcu.
yoğun oldunuzu billyorum ama beklerim...

Mesaj sayınız ilk tarot talebiniz için 30 olmalı!!!

Sevgili Handan abla,
aslinda yazmayacaktim sana yogun oldugun icin ve daha önemli konuslara tarot acabilmen icin ama suan bir yardima ihtiyacim var, ikilem icerisindeyim hayatimda biri var diye bilirim cok iyi anlasiyoruz o beni saf ve cok temiz bir sevgiyle seviyor ama benim ona vericek öyle bir sevgim yok bunu oda biliyor ve yinede beni kayb etmek istemiyorum.
Ailelerimiz görüstügmüzü bilmiyorlar olaki benim kararim olumlu olursa bu yaz nisan takacagiz ama ben kararsizim bi bakiyorum cok iyi anlasiyoruz iki dk sonra en ufak bir lafinda tartisma cikara biliyorum. Sevmiyorum degil cok iyi biri saygili ve beni seviyor beni hic bir sekilde üzmicegine eminim bunlari bildigim halde bir karar veremiyorum.
Ben ondan zaman istedikce o belkide bos yere ümitlenicek artik bunun son bulmasini istiyorum ama görüsmemizi bitirmeyi de basaramiyorum, kendime diyorum ki bitiremedigine göre belkide en derinlerde ona karsi birsey var ama öyleyse neden onun bana verigi sevginin karsiligini gösteremiyorum.
Lütfen bi kartlarina sorabilirmisin nolcak benim bu sonum onu bu sekilde daha fazla oyalayip üzmek istemiyorum.
Benim dogum tarihim 15 Eylül 1986 basak burcuyum onun asil dogum tarihi 8 Mart 1983 boga burcu oluyor ama nufüsda baska bir tarih yaziyormus o suan aklimda degil.

Sana simdiden cok tsk ediyorum ablacim...

Şu kafanda oluşmuş bazı sabit fikirleri sil at öncelikle..
Canım bak bu zamanda dürüst insan bulmak inan zor. Kartlarda onu kötü göstermiyor.
Bence hem kendine hemde ona bir şans ver. senin sevdiğini görüp güzel kararlar alınca daha çok bağlanacak sana..
Sende biraz değişmeye bak.
İnan hayat çok uzun değil. Onu bekletme bitir diyemedim inan. ÇÜnki bende hissettim senin sonradan daha çok sevineceğini..
Herşey yolunda olması için önce sen toparlan..
Vereceğin kararalrı gözden geçir. Kimseninde zamanını alma bişey hissetmiyorsan.
e-hissediyorsanda ver hakkını canım.

handancam bende 5 senedir biriyle cıkıyorum evlenmeyi düşünüyoruz ve çanakklaede yaşamak istiyoruz ama benim ailemde annemle ortanca ablam sorun yapıyo tanıştırıcam onları ama gelmesin istemiyoruz diyolar ona diyemem böyle bir şeyi tabii bende hepsi bir arada tanışsınlar istiyorum bu sefer de cıktıgım hepsi bir arada degilde ayrı tanışırım diyo yaa takıldım kaldım biliyonmu ne yapıcagımı bilemiyorum artık her şeyi oluruna bıraktım banada bir bakarmısın şimdidien tşkler

Merak etme beklediğin kötü şeyler olmayacak. Zamana bırak sen. Ne onlardan sevdiğine nede sevdiğinden onlara bahset. Merak etsinler bakalım..
5. aydan sonra düzelmeler olacak canım.. Hiç üzme tatlı canını sen.
Bu ilişkinde arayı yapacı yine sen olacaksın. Zamana bırak sessiz kal şimdilik.
Ailen sana takılsada belli değil böyle davranırsanız ayrılırz felan de.. Onlarda bu kadar oyun yapmasınlar artık.. Seni mutsuz görmeye dayanamazlar. rahat olsen:)

selam canım bende baktırmak istiyorum benim eşimin ailesiyle sorun yasıyorum ve bi kac kez evden kovdular beni sonum ne olacak diye baktırmak istiyorum

benim burcum yengec 27 haziran eşimde kova 20/10

selam canım bende baktırmak istiyorum benim eşimin ailesiyle sorun yasıyorum ve bi kac kez evden kovdular beni sonum ne olacak diye baktırmak istiyorum

benim burcum yengec 27 haziran eşimde kova 20/10

Bıkkınlık var herşeyden..
Fazla kötümser olma canım. İlerde durumun düzeliyor. Özellikle erkeği elinde tutma yoluna gir. Bu hedefine biraz daha yaklaştırır.
4 vakit içinde seni sevindirecek güzel bir gelişme oluyor inşallah.
Eşin ne iş yapıyor bilmiyorum ilerde size ya semt değişikliği yada şehir değişikliği olacak..

Bıkkınlık var herşeyden..
Fazla kötümser olma canım. İlerde durumun düzeliyor. Özellikle erkeği elinde tutma yoluna gir. Bu hedefine biraz daha yaklaştırır.
4 vakit içinde seni sevindirecek güzel bir gelişme oluyor inşallah.
Eşin ne iş yapıyor bilmiyorum ilerde size ya semt değişikliği yada şehir değişikliği olacak..
tesekur ederim canım yaaa 4 vakit icinde derken yani ne zaman anlamadım eşim calışmıyor ama yurtdısına gitme ihtimalimiz var ondan cok sevindim yaa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri