Özel Tarot Falı bakıyorumm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yüreğinize sağlık çok teşekkür ederim handanca. vazgeçebilsem ardıma bakmayacağım ama umarım o arayana kadar kalbim soğur ona karşı ve kendime engel olurum şimdi gelse biliyorum giderim ona.

merhaba ben bu siteye yeni üye oldum.size zahmet olmazsa banada bakabilirmisiniz...
ben oğlak burcuyum.sevdiğim de oğlak burcu yalnız o benim varlığımdan bile haberdar değil.yani platonik.ama gönül bu nereye konacağı belli olmuyor.. saplantı haline geldi bende..ne yapmam gerekiyor bilmiyorum....şimdiden teşekkür ederim.....

hiç ummuyordum seninle bir daha karşılacağımı handanca, ilaç gibi geldi bu belkide gözümü açan sen olucaksın allahın izniyle dudaklarından dökülen kelimelere ihtiyacım war...
ben 06.08.1988 aslan burcuyum adı Onun ufuk oda aslan burcu we şu an asker , askere gitmeden bir gün önce buluşucaktık gelmedi weya gelemedi tam gideceği gün aradı açmadım. şimdi de pişman oldum hbr alamıyorum ulaşamıyorum. o ulaşmak istese ulaşabilir mi birde onu unutmalımıyım tekrar görüşme imkanımız war mı çok istiyorum aramasını.acısıyla tatlısıyla bilgilendirirsen sewinirim. allaha emanet ol

bende sevgilim için baktırmak istiyorum okadar yordu ki beni anlatamam ama onuda çok seviyorum kartlarınız umarım bana yol gösterir sevgilimle 20 gündür görüşmüyoruz onun bana dönmesini çok istiyorum neolacak ilişkimiz tamamen bi bitiş varmı yokmu zaman zaman bu drmlar yaşıyorum ama her seferinde tekrar bi araya geliyoruz şimdi ilişkimin gidişatını ögrenmek istiyorum bi birleşme varmı ..ama ben kesinlikle aramayı düşünmüyorum çünkü 1 yıldır tavizvren hep ven oldum bu ilişkide hep ben alttan aldım kendimden çok taviz verdim çok şımardı merak ettigim ondan bana gelecek olan bi zeytin dalı varmı yoksa oda tamamen bitirdimi ilişkimizi beni hayatından tamamen çıkardımı......ben başak burçluyum ama onn burcundan emin degilim ama adı fevziii...şimdiden çok teşekkür edrim tekrar bizlere yol göstereceginiz için hoşgeldiniz

ben başak burçluyum hayatımda kimse yok bekarrım artık haytaımda bi aşk olsun istiyorum seven sevilen biri olmak istiyorum karşıma çıkacak evlenebilecegim biri varmı evlilik nezaman

Merhaba Handanca, geri döndüğünü görmek gerçekten çok güzel, o kadar çok ihtiyacım vardı ki uzun zamandır sana anlatamam. Ben sevdiğim kişiyle yaklaşık 1.5 aydır görüşmüyorum bir sabah onu aradığımda gücüme giden birşey söyledi ve ben aramayı kestim, kendimle çok savaşıyorum onu unutmak için ama unutamıyorum içimde hep bir his sanki hayatımdaki geleceğimdeki insan o olduğunu söylüyor. o bana sadece bir mesaj gönderdi o günden beri, umarım herşey yolundadır diye ben yazmadım cevap. içim çok yanıyor , nereye gitsem ne yapsam aklımda, zaman zaman ağlama krizlerim oluyor. ne yapmalıyım sence Handancam bana bir yol gösterirmisin? acaba sevgim tek taraflı mı o da seviyor mu? zamanla düzelir umarım ya da hayırlısı ne ise o olur. ben 25 eylül doğmluyum , sevdiğim kişi de 24 eylül doğumlu ikimiz de terazi burcuyuz. şimdiden teşekkürler

ablacım ben başak burcuyum 14.09.1990.oda oglak burcu.ablacım askere gitck maysta beni cok isteyn var bizimklernde gönlü var ben yok diyom ama....askere gtmden onn ailesi olmz nişan dio.cok bunaldım ablacm ya biz birbirimizi cok seviyoruz ikimzde cok istiyduk askere gitmden nişanlanmayı çünkü biz zaten zor güç konşup görüşyruz ailem bilmio zaten bilseler gebertrler beni.ne olcak bu işin sonu ablam askere gtmeden nişan olckmı evlene bilcezmi cok bunldım ablam bişey de ne olur.

Merhaba Handanca
Dönmeniz ne güzel
Ben hayatımda hiç tarot baktırmadım müthiş bir merakım var. Sizden rica etsem bakabilmeniz (iş yoğunluğunuz arasında çok ama çok özür dileyerek) mümkünmüdür acaba.

Bebek için bakamayacağınızı söylemişsiniz.
Benim sorum; Bebeğim olmuyor ameliyatlık bir durumum söz konusu. Daha önce düşükle sonuçlanan gebeliğim olmuştu.
Ameliyat olmam benim yararıma mı olur beklemem daha mı doğru olur. Aslında soruyu tam soramadım sanırım. Elbette doktorlar daha iyisini bilicektir. Fakat benim içimde çok tereddütlerim ve korkularım var.
1Kasım 74 doğumluğum. Eşim yengeç burcu ben akrep
Yada genel olarak bakabilir misiniz rica etsem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri