Özel Tarot Falı bakıyorumm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu kafanda oluşmuş bazı sabit fikirleri sil at öncelikle..
Canım bak bu zamanda dürüst insan bulmak inan zor. Kartlarda onu kötü göstermiyor.
Bence hem kendine hemde ona bir şans ver. senin sevdiğini görüp güzel kararlar alınca daha çok bağlanacak sana..
Sende biraz değişmeye bak.
İnan hayat çok uzun değil. Onu bekletme bitir diyemedim inan. ÇÜnki bende hissettim senin sonradan daha çok sevineceğini..
Herşey yolunda olması için önce sen toparlan..
Vereceğin kararalrı gözden geçir. Kimseninde zamanını alma bişey hissetmiyorsan.
e-hissediyorsanda ver hakkını canım.

ablacim cok tsk ederim sende diyorsun mutlu edicek beni biraz daha zaman lazim sanirim herseyin yoluna girmesi icin umarim hersey ikimiz icin de cok güzel olur...

Seni kocaman öptm...

tesekur ederim canım yaaa 4 vakit icinde derken yani ne zaman anlamadım eşim calışmıyor ama yurtdısına gitme ihtimalimiz var ondan cok sevindim yaa

Tamamdır o iş. Yurtdışı kartıda vardı.. Yanlız bu kartta verilen süre 2 vakitti..(2 ay sonra, seneye şubat ayı..2 sene içinde .vs )
sana verdiğim sürede demek istediğim ise 4 gün, 4 ay, 4 hafta.... 4 sene kadar uzun değil ama... korkma!!:)

merhaba ablaa ne zamandır seni dinlemiyorum :)) özlettin kendinii suanlık pek problemim yok aslında babam için tarot baktırmak istiyorum
yeni bir restaurant actı yeni bir iş neler bekliyor onu cok merak ediyorum normalde cok calısan sinirli ve alkolle arası olan birisi..
sonu ne olacak diye cok merak ediyorum

13 ocak doğumlu oğlak burcu :) bakarsan cok sevinirim
iyi calısmalar :))

İçindeki olumsuz sesler senin bazı kararlar almanı sağlıyor..
Niye bu kadar eziyet çekiyorsun peki. Düşüncesizce yapılan şeyler daha büyük mutsuzluklar oluşturmuyormu??
SEn bu şekilde davranmakla onu tamamen kaybedersin..
Ne söyledide bu kadar kalbin kırıldı..
Canım sessiz kalman acına tuz bastırır. Konuş onunla kırıldığını söyle..
Gayret göster. Kaçmakla onun gidişini kolaylaştırırsın.
Sevgin tek taraflı değil. Yeterki onuda inandır bu sevginin karşılıklı olduğuna..

Beni sevmediğini söyledi, başkasını sevdiğini söyledi. dilim bile varmıyor aslında anlatmaya, çok kırıldım o nedenle, sonra da birkaç gün sonra umarım iyisindir görüşmüyoruz ama iyi olmasını istiyorum gibi bir mesaj yazdı. canım çok yanıyor, aslında aramyı çok istiyorum ama o sözleri sarf ettikten sonra içim çok yaralandı.

merhaba ablaa ne zamandır seni dinlemiyorum :)) özlettin kendinii suanlık pek problemim yok aslında babam için tarot baktırmak istiyorum
yeni bir restaurant actı yeni bir iş neler bekliyor onu cok merak ediyorum normalde cok calısan sinirli ve alkolle arası olan birisi..
sonu ne olacak diye cok merak ediyorum

13 ocak doğumlu oğlak burcu :) bakarsan cok sevinirim
iyi calısmalar :))

Canım benim Genel açılım yapmıyoruz burdan.. İşlerim azalsın o konuyuda açacağım. Şimdi özel hayatlarında yada evliliklerinde çok sıkıntılı arkadaşlar var onlara bakmaya çalışıyorum...

Beni sevmediğini söyledi, başkasını sevdiğini söyledi. dilim bile varmıyor aslında anlatmaya, çok kırıldım o nedenle, sonra da birkaç gün sonra umarım iyisindir görüşmüyoruz ama iyi olmasını istiyorum gibi bir mesaj yazdı. canım çok yanıyor, aslında aramyı çok istiyorum ama o sözleri sarf ettikten sonra içim çok yaralandı.

Zamana bırak acele etme. Pişman olup gelmesini bekleyelim. Hayırlı biri değilsede bu şekilde bisin. Dualarım seninle canım. Kendini üzme oldumu.. Onun için değil kendin için gayret göster. Hayat senin hayatın. O kim oluyorda hayatını karartıyor. sana sen lazımsın..!!

merhaba handanca dönmene çok sevindim bana da yardımcı olursan çok mutlu olurum.
ben 30 temmuz 1982-aslan sevgilim 30 kasım 1968-yay
bir süredir ayrıyız tekrar bir beraberlik görünüyor mu..ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum herşey güzel giderken sessizce çıktı hayatımdan.

merhaba handanca dönmene çok sevindim bana da yardımcı olursan çok mutlu olurum.
ben 30 temmuz 1982-aslan sevgilim 30 kasım 1968-yay
bir süredir ayrıyız tekrar bir beraberlik görünüyor mu..ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum herşey güzel giderken sessizce çıktı hayatımdan.

Kesin bir ayrılık kartı açılmadı canım. Fakat geri dönmesi zaman alabilir. Geldiğinde bilgi ver yeniden bakalım..
Geleceğinde bu insan varmı şuan göremedim. Başka sorunların çıkıyor. Önceliklerini yeniden belirle. Onada zaman ver..

Merhaba Handanca Hanım, geri dönmenize sevindim, çok kararsız bir dönemdeyim desteğinize ihtiyacım var. benim burcumu terazi onun burcu terazi. biz evlilik yolunda ilerliyoruz ama bir türlü evlenemedik daha, içimde hep şüpheler var sevgisiyle ilgili, biz evlenecekmiyiz gerçekten benim için hayırlı mı veya ayrılık mı görünüyor, ne yapmam gerekiyor bana bir yol gösterin lütfen.

Merhaba Handanca gerçekten seni özlemiştik çok uzun zaman oldu. ben o zamandan bu yana bayağı aşama kaydettim, evlenmeyi düşünüyoruz , ben çok istiyorum o da istiyormuş gibi görünüyor, içimde bir şey de olumsuzluklar görüyor ama bilmiyorum. ben çok seviyorum sizce hayırlı bir şekilde evlilik olur mu yoksa ayrılık mı var, ben yengeçim o terazi. aramıza tekrar hoşgeldiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri