Özel Tarot Falı bakıyorumm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
handanca bende ne zaman aşk var diye soracam.birlikte olduğum insanla olmaz dedin olmadıda evlilik.niye olmuyor onuda anlamış değilim:)bakrmısın bilemiyorum.bir yazıp şansımı denemek istedim.adım yasemin doğum tarihim 05.10.1977 terazi.cevaplamasanda yine canın sağolsun.teşekkürler.

çok tarota baktırdım ama bana yardımcı olacağınızı biliyorum ve belki üç kere ayrı yerlere yazdım belki yanlış oldu diye 6 aylık bi beraberliğim var onu çok sevmeme rağmen sebepsiz yere ayrıldık ve neden bişeyler yolunda gitmiyor anlamıyorum ve çok üzgünüm uyku düzenim bozuldu işe bile gitmek istemiyorum benim doğum tarihim 1970 aslan burcuyum sevgilim 1960 balık lütfen ama lütfen ne olacaksa bileyim

Handanca,
bana demiştiniz ya hani ani ayrılık yaşanabilir diye, henüz bir ayrılık gibi birşey olmadı ama küskünlükler dargınlıklar oluyor zaman zaman , sence bu kişi benim hayatımın insanı mı , biz doğru insanlarmıyız ikimiz. teşekkür ederim ben yengecim o terazi

Şuan kartlardan bu anlamda bir işaret almadım. Acele etme derim. Görmen gereken şeyler var demekki. Bu dönem ilişkinle ilgili gözlemcilik yap.. Hatayı yapıp geçmeyin. Oradaki durumu değerlendir ve aynı şeyler için tartışmayın..
Çok sıka kavgalarınızı dile getirmeyin. Şimdilik bu ilişkinin olgunlaşmaya ihtiyacı var canım. Kendinede onada zaman ver.

handanca bende ne zaman aşk var diye soracam.birlikte olduğum insanla olmaz dedin olmadıda evlilik.niye olmuyor onuda anlamış değilim:)bakrmısın bilemiyorum.bir yazıp şansımı denemek istedim.adım yasemin doğum tarihim 05.10.1977 terazi.cevaplamasanda yine canın sağolsun.teşekkürler.

Canım karşına biri çıktığında bakalım. Zamanım gerçekten az..
Onuda ihtiyacı olanlara ayırmak istiyorum. Sağlıkla kal canım benim.

çok tarota baktırdım ama bana yardımcı olacağınızı biliyorum ve belki üç kere ayrı yerlere yazdım belki yanlış oldu diye 6 aylık bi beraberliğim var onu çok sevmeme rağmen sebepsiz yere ayrıldık ve neden bişeyler yolunda gitmiyor anlamıyorum ve çok üzgünüm uyku düzenim bozuldu işe bile gitmek istemiyorum benim doğum tarihim 1970 aslan burcuyum sevgilim 1960 balık lütfen ama lütfen ne olacaksa bileyim

Kusura bakma ama hata senin.. Olaylara önyargılı yaklaşımın oluyor.. Sevgini gösterirsen sanki senden bişeyler gidecek.
Böyle düşünme canım hayat senin hayatın. Mutlu olmak istiyorsan gerektiği yerdede fedakarlık yapacaksın. Duygularını bastır ve Mantıklı kararlarla olaylara tekrar bak.
Geçici ayrılık bu. Seni seviyor geri dönüş yapacak. Umarım sende gereken önemi gösterirsin. Senin sevgin bu değerinide sen tayin et..

sanıtrım beni atladınız tekrar yazayım dedm ben başak baktırmak istedigim kişi ise boga suan onunla ayrıyız onunla tekrar barışacakmııyz bana geri dönecekmi..bu ayrılık geçicimi

handancam 1 ay önce 5,5 yıllık erkek arkadaşımdan ayrıldım.huzursuzum oda öyle biliyorum acaba barışma gibi bi durum olabilirmi.ben 15 eylül başak burcuyum oda 15 şubat kova burcu bakarsan mutlu olurum.

Evet canım yakında yaşayacğın güzel bir sevinç olacak. Yanlız Lütfen bu sefer dikkatli ol.. Şimdiki huzursuzluğunu hiç unutma ve o geldiğinde ona göre davran.
Haklıda olsan şimdilik alttan almaya çalış.

merhaba handancım banada bakarsan çok mutlu olacağım ben 4yıllık evliyim 3 yaşında birde kızım var eşimle severek evlendik 1 sene çok iyiydik daha sonra çok sorunlar çıktı aramızda halada aynı hiç anlaşamıyoruz devamlı kavga ediyoruz oturup konuşmaya çalıştım oda olmuyo konuşamıyoruz hemen kendini haklı çıkarma çabasında çok bunaldım boşluktayım çocuğum için katlanayım diyorum ama çok yıprandım banada yardımcı olursan sevinirim eşim 13 kasım 1982 doğumlu bense 17 mayıs 1983 banada vakit ayırısan çok mtlu olacam şimdiden teşekkürler

Canım biraz huzur ver nolur.. Tamam sonuna kadar haklısın diyelim.. Ama inan bu yaptıklarından pişman olacak. İlerde çok mutlu olacaksınız.. Şimdilik Öyle iyi Öyle güzel davranki pişman olsun..

Öyle yaptıklarınıda inkar edecek bir yapısı yok.. Ayrılık felan görmedim. Sen yuvanda huzur ver. Diğer taraf kendiliğinden gelir. İnancını kaybetme. Dualarım seninle..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri