Pakizem Öldü!!!! çok üzgünüm :(:(

ASİMELEK

Daimi Üye
Üye
Pakizem Öldü!!!! çok üzgünüm :(:(
pakizemmm öldü arkadaşlar :18:

sabah uyandığımda kızıma günaydın demek için kafesine yaklaştım ama kafesinde cansız bedeni ile karşılaştım:18: bir çığlık kopardım''aşkımmmm koşş pakizm ölmüşşşşşşşşşşşş'' die eşim geldi ama ben gözyaşlarımı tutamadım:18:

eşime o panikle suya tutup şok etkisi yaratalım belkicanlanır dedim ama eşim baktı olmaz ölmüş dedi:18:

ben sebeb oldum :18: yemini vermeyi unutmuşuz zannedersem bu yüzden öldü kızım. :18: oysa o daha çok küçüktü yaaa:18:

belki diyebilirsiniz bi kuş için mi bu kadar üzülüyorsun boşşver die ama ben buna katılmıyorummç. sonuçta o da bi can taşıyor. onunda bi kalbi var, oda nefes alıyor kısacası o bir canlı Allahımın yarattığı bir canlı. ve ben o canlının ölümüne sebeb oldum.

akşam eve geldiğimde ona ben geldimm kızımm nasılsınn vs. gibi konuşmalar yapardım oda sanki bana karşılık verir gibi çıldırasıya ötmeye başlardı:18: pakizemmmmmmmmm:18:

kısacası çok üzüldüm melekler. şimdi eşim tekrar bi kuş almak istiyor ama ben kararsızım. korkuyorum onunda günahına girmek istemşyorum ama aynı zamanda da bi kuşum olsun çok istiyorummm :18: offffffffffffff offfffffffff ne yapsammm bilemiyoruummm :18: ahhh pakizemm ahhhh:18:

çok üzüldüm geçende benimde kuşum öldü ishal olmuş bende agladım eşime yalvardım suya koy hava verelim dedim ama olmadı kaybettim çırpınışı hala gözümün önünde amaa şimid dört tane var gözüm gibi bakıyorum iashal oldumu ayırıyoruz

ayyy çok güzeller demi yaa insan alışınca daha bir çok üzülüyor. bende istiyorum tekrar :uhu:

Bugün msnde de konuştuk ama sen hala üzgünsün Asimm.
Üzülme denilmez elbette ama olacağı varmış ve olmuş.
Tabi ki soğukkanlı bir şekilde yaklaş demiyorum ama bu kadar da kaptırmamaya özen göster.
Unutma sen bize lazımsın Asimm.

Hem eşine söylersin beraber yeni bir kuş seçmeye gidersiniz.
Telkinlerin bir işe yaramayacağını biliyorum ama elimizden başka birşey gelmez.
Çok üzüldüğümü bil ama aynı şehirde olsaydık sana kuş bile alırdım hediye olarak :)
Çok üzülme pisikomm sen bize alzımsın :kiss:

ayyyyy asimmmmmmmm:uhu: çok üzüldüm canım yaaa ay pakizemm:uhu: ay sanki benim kuşum gibiydiii çok kötü oldum konuyu okuyuncaa:(((( hayvanda olsa bir süre sonra insanın evinden ailesinden biri oluyorr
dün benim de kedim kudurukluğundasn yüzünü çarpmış biyere burnu kanadı elim ayağım boşadı çok korktumm hele bide yavru olunca:uhu: çok üzüldüm gerçekten:((

ayyyyy asimmmmmmmm:uhu: çok üzüldüm canım yaaa ay pakizemm:uhu: ay sanki benim kuşum gibiydiii çok kötü oldum konuyu okuyuncaa:(((( hayvanda olsa bir süre sonra insanın evinden ailesinden biri oluyorr
dün benim de kedim kudurukluğundasn yüzünü çarpmış biyere burnu kanadı elim ayağım boşadı çok korktumm hele bide yavru olunca:uhu: çok üzüldüm gerçekten:((

asim:uhu: çok üzüldüm canım insan alışınca gerçekten çok kötü oluyo benimde kuşum öldüğünde çok ağladım .Dişi olan erkek olanı öldürdü bende sinirle dişiyi kaynıma verdim istemiyom yoksa bende onu öldürcem dedim oda aldı başkasına verdi ve bu katil dişi başka bir kuşu daha öldürmüş:S sonra kistim çıktı doktorum bana hayvanlarla olan münasebeti yasakladı bünyem kıl tüy gibi şeylerden kist yapıyomuş.Bak yine kistim çıktı bence kedim sudenazın yüzünden:D

her canlı ölümü tadacaktırr canımm belki ölmesi gerekiyodu baska sekildede ölebilirdi sebep oldum diye düsünme sakın belki yenisine ondan daya iyi bakacaksın telafi ediceksin icindeki sıkıntıyı ;)

Geri