Pakizem Öldü!!!! çok üzgünüm :(:(

yazik bende üzüldüm ama kendini suçlu bulma vakti gelmis ...ama iyi olan kusun mubarek günde ölmüs..esinle bir tane daha seçersiniz kendini hazir hisstigin zaman...:kiamam:

canım asiimm çok üzüldüm yaaa...kendini suçlama sonuçta o da bi canlı.tamam yem wermeyi unutmuş olabilirsin ama onun da ömrü o kadarmış.bende bir kuşum olsun istiyorum hatta hemen hergün gidip kuşlara bakıyorum (adam bi gün kowmazsa beni iyidir) ama eşim ölür günahına girmeyelim diye almıyorrrrrr.....ama haksızda değil her canlının sonu mutlaka ölümdür desekde çook koyar yaaaa...sen üzülme tamam mı biraz zaman geçsin alırsın bir tane daha.hatta adını burda beraber koyarız....

yaa kıyamammm......
benimde bi kanayam vardı sarışınımm derdim ona...
bi gün bi baktık bundan hiç ses yok kafesin içine baktım aşağıya oturmuş hızlı hızlı nefes alıp veriyo...
hemen aldım masanın üzreine koydumm biraz suyun içine aspirin atıp ona içirmemi söyledi babak iyi gelirmişş..
hemen yaptık dediğini içti birazcık ama düzelmedi..
hala hızlı hızlı nefes almaya devam ediyodu...
sonra yavaşlamaya başladı nefes alması en sonunda da durdu ..
bende ona çok üzülmüştüm çok ağlamıştımm...
ama ben bir kuş daha aldım şimdi evde 2 tane daha kanaryam var bir tatlı bir tatlı anlatamam..:)
hele bi tanesi var.... kafasının üzerinde siyah benek var....
sanki saçı varmış gibi kafasının üzeri siyah benekli diğer kalan her yeri sapsarı...:)

yemini vermeyi unuttuğundan ölmemiştir canım ee tabi haftalarca yemsiz bırakmadıysan kuşu..
siz farkedememişsinizdir bi rahatsızlığı vardır..
bende hayvanları çok severim değer veririm kaybettiğimde de çok üzülürüm.. Bu yüzden bazen bakmayı bırakmışımdır ya da başka bi tür aldım.. Yerine bir başka alabilirsin sana iyi gelir

arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederimmm gerçekten ama cereyanda kaldığı içinde ölmüş olacağını söylüyorlar. ben hep camları açarım ama cereyanda kalacağı aklıma hiç gelmemişti. allahım günahımızı affetsin. bi kendime geleyimde yeni bir tane almak istiyorum bakalım kısmet inşallah.

ahh pakizemm ahhh :18:

Oyy kıyamam yaa küçükken benimde vardı kuşum hemde kaç defa almıştık öldüler bende çok üzülmüştüm tabi üzülmemek elde değil alışıyosun sonuçta... Hem ne olursa olsun oda bi canlı... Çok üzüldüm canım ama elden bişey gelmiyo maalesef :( Tekrar alırsın ona iyi bakarsın bu sefer hem öldüyse sorumlusu sen değilsin ki isteyerek yapılan bişey değil sonuçta üzülme artık bitanem gidip yeni minik bi kuş alırsın :):) Muckladım seni kocaman :)

Geri