paranın kokusunu çıkardılar

M

Misafir

Forum Okuru
paranın kokusunu çıkardılar
'Para'nın da kokusu çıktı

Amerikan firması, para kokulu parfüm üretti. Jude Law'ın da aralarında olduğu dünyaca ünlü aktörler, kapış kapış kokudan almaya başladı.Modern hayatın en önemli unsuru olan paranın kokusu çıktı! "Parayla saadet olur mu, olmaz mı?" diye tartışılırken, bilimadamları paranın kokusunun bile karşı cinsi etkilemede çok önemli bir araç olduğunu ispatladı.

KANITLANDI!
Amerika'da 5 bin kadın ile erkek üzerinde yapılan bir araştırmada, para kokan denekler karşı cinse para kokmayan hemcinslerinden 2.5 kat daha fazla çekici göründü. Bu araştırmayı duyan bir Amerikan kozmetik firması da hemen kolları sıvadı. Firma, para kokan bir parfümü piyasaya sürdü. "Gold Digger" adını taşıyan parfüm, Amerikalı zenginler tarafından adeta kapışılmaya başladı.

ÖZGÜVEN...
Bu para kokulu parfümü alan sadece Amerikalı zenginler değildi. Magazin dergilerinin yaptığı haberlere göre; aralarında İngiliz aktör Jude Law'ın da bulunduğu ünlü isimler "Gold Digger" kullanmaya başladı. Law, "Para kokusu hem insanın kendine olan güvenini kazandırıyor. Hem de karşı cinsi gerçekten etkiliyor" diye konuştu.
 
Üst