Patates diyeti bir haftada 5 kilo(denenmistir)

merhaba bayanlar,bu dietin mantık olarak nasıl zararı olabilirki..kilo vermenin nedeni zaten metabolizma şaşırıyor..doktorlar dietisyenler böyle dietleri önermiyor ama bi dünya para alıp kilo verdiremiyenlerde var.metabolizma şaşırınca oto. kilo veriyorsunuz.önemli olan verdikten sonra almamak..benim denediğim şuandada çok popüler olan dukan dieti ama tek kelimeyle süper...ben 5 günde 4 kilo 20 gün sonundada 11 kilo verdim.önemli olan azmedip uymak.diet biraz karışık ama isteyene anlatabilirim.kime yaptırdıysam herkesin 5 günde 4 kilosu gitti.en önemli tarafı verilenler geri gelmiyor...

Dukan diyetini en kolay şekilde anlatır mısınız ?

Arkadaşlar ben de dün başladım diyete ilk gün hepsine uydum 6 tane patates yedim sadece pul biber ekledim yarım saat yürüyüş yaptım 3 litre su içtim. 7 günün sonunda tam olarak kaç kilo verdiğimi yine buraya belirticem

Arkadaşlar ben de dün başladım diyete ilk gün hepsine uydum 6 tane patates yedim sadece pul biber ekledim yarım saat yürüyüş yaptım 3 litre su içtim. 7 günün sonunda tam olarak kaç kilo verdiğimi yine buraya belirticem
Hadi hayırlı olsun bakalım ne olcak nası kilo vercen güzel haberlerini bekliyoruz bitanem :)

Geri