Penisle sürtünmede gebelik olur mu ?

Lina56

Üye
Üye
Penisle sürtünmede gebelik olur mu ?
Merhaba arkadaşlar ben sevgilimle öpüşürken sevgilim boşalmış ve bunu bana söylemedi sonra penisini silip bana sürtundu ben boşalıp sildigini bilmiyordum hamile kalır mıyım ya kafa yicem yeni adetim bitmişti ogun

Selamlar Sevgili @Lina56 kafayı yemeye gerek yok. Adetin yeni bitmiş olmasından dolayı yırtıyorsun. Her türlü sürtünmede zevk suyu ile hamile kalınır fakat adetin yeni bittiğinden dolayı yumurtlaman olmayacağından hamile kalman biraz zor. Yeni ise olay lütfen ertesi gün hapı kullan.

Bu arada çok fazla mesaj atmana gerek yok. Online olduğumuzda sorularınızı görür ve hemen cevaplandırırız. Lütfen başka başlık ya da soru sormadan bu konu üzerinden bize sorularınızı gönderiniz.

Hamile kalma olasılığım ne kadar artık piskolojim bozuldu midem bulanıyor biz yapali on gün oldu idrar testiyle gebe olup olmadığım belli olurmu peki

Vallahi size şimdi hiç sıkıntı yok hamile kalamazsınız demeyi çok isterdim fakat çok ama çok düşükte olsa sürtünme ile gebelik olabilir. Erkeklerdeki zevk sıvılarında canlı sperm olabiliyor zira. Ama dediğim gibi düşük ihtimal. Eğer sürtünme üzerinden 72 saat geçmemiş ise lütfen ertesi gün hapı kullanın. Ben açıkçası hamile kalabileceğinizi düşünmüyorum.

Bizim bunu yapmamizdan üstünden. 10 gün geçti ertesi gün hapı kullanmamim bir faydası olucani pek sanmıyorum ya dün konustum sevgilim le o boşaldığında aradan 10 dk geçti diyor ben penisimi sildigimde zaten kurumustu diyor

Vallahi size şimdi hiç sıkıntı yok hamile kalamazsınız demeyi çok isterdim fakat çok ama çok düşükte olsa sürtünme ile gebelik olabilir. Erkeklerdeki zevk sıvılarında canlı sperm olabiliyor zira. Ama dediğim gibi düşük ihtimal. Eğer sürtünme üzerinden 72 saat geçmemiş ise lütfen ertesi gün hapı kullanın. Ben açıkçası hamile kalabileceğinizi düşünmüyorum.
Sadmin hanım bu olayda neden risk var? Benimki de hemen hemen böyleydi?

Geri