Penisle sürtünmede gebelik olur mu ?

Bu konudan dolayı intehar edicem ben ya bu gidişle
Sevgili lina buraya sana cevap vermek için üyelik açtım.bundan bir ay dört gün önce sevgilimle sürtünmeyle bir ilişki yaşadım. Bir hataydı oldu bir kere. Penisi tam olarak içeri girmedi fakat ileri derecede temas gerçekleşti. Boşalma olmadı fakat ikimizde de çok fazla ıslaklık vardı. Adetim o günden bir gün önce bitmişti. Velhasıl olası bir gebeliğe karşı iki gün sonra ella kullandım. Ama ondan önceki haftada ella kullanmıştım. Yani kullandığım ella etkisizmiş sadece ekstra hormon aldım vücuduma. Adetimin geciktiği ilk gün gebelik testi yaptım (idrarda) negatifti ama şu internet öyle yalan yanlış bilgilerle dolu ki yanlış olma ihtimaline karşı geciken yedinci günde de gebelik testi yaptım. O kada psikolojim bozulmuştu ki silik bir çizgi görüyor gibiydim. Kafayı yedim sürekli soğan suyu ada çayı içtim durdum iki tane tarlusal aldım. Mahvettim kendimi. Neticede gebeliğim 13 gün gecikmişti artık hamile olduğuma emin gibiydim. Kürtaj yerleri aramaya başladım. 14.günün sabahında bi uyandım baktım adet olmuşum. Sonra anneme açtım durumu hatamın farkındaydım erkek arkadaşımla ayrıldım. Annem çok kızdı ama neticede bana durumu tecrübesiyle anlattı. Hamile kalmak öyle kolay bir şey değil. Tıpta imkansız bir şey hemen hemen yoktur. İnternette de ihtimalleri sayar sayar durur. Adetin sadece stresinden olmuyor. Bu mesajı okuduktan sonra sadece bu siteye güven çünkü gerçekten adminler kaliteli cevaplar veriyor onlara da bana da güven. Stres yapma ve bekle. Düşük ihtimaller için canını sıkma.

Lütfen böyle şeyler düşünme olan olmuş risk çok az demiş sadmin adet gününü bekle sıkıntı yapma yoksa gecikir
Ablacım bugun yarın adet olucam yani bugun olmam gerek abla iki gün önce şiddetli bi sırt agrısı girdi bugünde sol bacağıma vurdu bide ishal oldum ablacım internete bi yazdım Doğumun başlayacağına işaret diyor abla yardım eder misin neden boyle oldu allah rızası icin ablacım

Lütfen böyle şeyler düşünme olan olmuş risk çok az demiş sadmin adet gününü bekle sıkıntı yapma yoksa gecikir
Ablacım bende bi soru sormuştum bugun yada yarın adet olmam gerekiyor ama iki gün önce sırtıma şiddetli bi Ağrı girdi kasıklarımda falan bi dolgunluk oldu agrım suan biraz daha var sırtımda bide abla ishal oldum internete bi yazdım Doğum başlamadan önce bu sekil belirtiler oluyormus acaba olabilir mi böyle birsey ablacım nolur bir cevap verir misiniz İnan’ın hiç iyi değilim en son kadın Doğuma gittiğim de vajinal ultrason ile baktı ve 6 aylık gebelik görünür dedi sende böyle birsey yok dedi bunun nedeni nedir ablacım lütfen yardım edin

Geri