Penisle sürtünmede gebelik olur mu ?

Bak ben de tıp okuyorum. Doktorlar inanılmaz bir eğitim alıyor, altı doktorun altısı da salak mı sanıyorsun. Doktor herh hastasına şüphe ile yaklaşır, bize ilk bunu öğretiyorlar şüphelenecek bir belirtin olsa senden önce onlar şüphelenir. Lütfen sakin ol. Zarar verme psikolojine bu kadar

e
Ablacım belirtilerim çok ciddi zaten benim karın rahşm büyümesi bebek hareketleri hissi tekme atar gibi sık idrar su gibi akıntı göğüsten süt gelmesi hersey var bundna daha ciddi belirti olmaz zaten

Sevimli cadı sizce benim ihtimalim var mıdır?

Herkese merhabalar. Bu konularda cahilim 27 yaşında olmama rağmen ama ihtimaller beni korkjttugu için sormak istedim. Ben 22 martta sürtünmeli birliktelik yaşadım ve klitoris bölgeme zevk suyu değmiş olabilir emin değilim.. daha sonra 1-2 nisan gibi hasta oldum. Kafama yinede takıldı ama gebelik testi çıktım negatif cıktı. Daha sonra benim kfam rahatladı derken 29 nisanda 2.adetimi oldum akıntılıydı tuvalette de pıhtı ve akıntı geldi. Özür dilerim böyle yazdıgım için ama detay vermek istedim. Sonra benim içim 2 kere adet oldum diye rahatlarken ovülasyon dönemimde yoğun sarımsı bi akıntı geldi. Kfama yine taktım çünkü rengi garipti. 5-6 tane test yaptım tam negatif derken bi tanesinde 2.çizgi silik çıktı. Sonra gece hassas pahalı gebelik testi yaptım ona çizgi gelmedi sadece negatifti. Sonra dün yaptım 2.çizginin olduğu yerde beyaZımsı bi çizgi gördüm. Bunlar kafamı karıştırıyor çünkü kendimi iyi hissetmiyorum. Alt karnımda his oluyo. 3.adetime 10 gün kadar var. Lütfen dalga geçmeyin, bana yardımcı olun nolur.
@sevimli cadi

G
Ablacım belirtilerim çok ciddi zaten benim karın rahşm büyümesi bebek hareketleri hissi tekme atar gibi sık idrar su gibi akıntı göğüsten süt gelmesi hersey var bundna daha ciddi belirti olmaz zaten
adet bitimlerinden sonra meme muayenesi yapıyor musun, başka bir rahatsızlığın olabilir, ama hamilelik ihtimalin düşük ben böyle düşünüyorum. Doktorlar senin bu belirtilerine ne cevap veriyor peki?

Bak ben de tıp okuyorum. Doktorlar inanılmaz bir eğitim alıyor, altı doktorun altısı da salak mı sanıyorsun. Doktor herh hastasına şüphe ile yaklaşır, bize ilk bunu öğretiyorlar şüphelenecek bir belirtin olsa senden önce onlar şüphelenir. Lütfen sakin ol. Zarar verme psikolojine bu kadar

e
Yaşadığım şehirde çok iyi olduğunu duyduğum bi doktor buldum muayenesi 500 liraydı ona gittim bana dediği yalncı hayalet gebelik denen bir durum varmış ve çok önceden de yaşanılmış vaklr varmış gebelikten çok korkmak beyin bunu düşündükçe endokrin sistemi etkiliyormuş ve gerçek gebelikle ilgili bütün belirtiler yaşanıyormuş bebek hareketleri serviks yumuşaması rahim büyümesi karın şişmesi Adet düzensizliği veya tamamen kesilmesi bunlar hep psikolojik dedi bide ben zaten panik atak kaygı bozukluğundan dolayı ilac kullanıyordum zaten çok takıntılıyım doktor bunu yasıyor olman çok doğal dedi eğer ikna olmazsan sonun şizofreni kendine bunu yapma dedi

Yaşadığım şehirde çok iyi olduğunu duyduğum bi doktor buldum muayenesi 500 liraydı ona gittim bana dediği yalncı hayalet gebelik denen bir durum varmış ve çok önceden de yaşanılmış vaklr varmış gebelikten çok korkmak beyin bunu düşündükçe endokrin sistemi etkiliyormuş ve gerçek gebelikle ilgili bütün belirtiler yaşanıyormuş bebek hareketleri serviks yumuşaması rahim büyümesi karın şişmesi Adet düzensizliği veya tamamen kesilmesi bunlar hep psikolojik dedi bide ben zaten panik atak kaygı bozukluğundan dolayı ilac kullanıyordum zaten çok takıntılıyım doktor bunu yasıyor olman çok doğal dedi eğer ikna olmazsan sonun şizofreni kendine bunu yapma dedi
Doktorun çok güzel açıklamış. Kendini lütfen rahat bırak. Hamile değilsin :)

G
adet bitimlerinden sonra meme muayenesi yapıyor musun, başka bir rahatsızlığın olabilir, ama hamilelik ihtimalin düşük ben böyle düşünüyorum. Doktorlar senin bu belirtilerine ne cevap veriyor peki?

Abla ben o surütnmeli iç camsırı ile ilişki yasamadan önce farklı bir doktor buldum pskiyatr oda bana uç tane ilaç verdi uç ilacın ikisi prolaktin seviyesini yükseltiyormuş iki ay kullandım ilşkiden önce bir ay sonrada bir ay sonra ilaçların yan etkisine bi bakıyım dedim göğüsten süt gelmesi yazıyor göğsümü bi şıktım süt geliyor o dönem de zaten bu ilaçlar Adet kesilmesi de yapıyormuş adetim kesildiğinde de ben o ilacı zaten kullanıyordum

Abla ben o surütnmeli iç camsırı ile birliktelik yasamadan önce farklı bir doktor buldum pskiyatr oda bana uç tane ilaç verdi uç ilacın ikisi prolaktin seviyesini yükseltiyormuş iki ay kullandım ilşkiden önce bir ay sonrada bir ay sonra ilaçların yan etkisine bi bakıyım dedim göğüsten süt gelmesi yazıyor göğsümü bi şıktım süt geliyor o dönem de zaten bu ilaçlar Adet kesilmesi de yapıyormuş adetim kesildiğinde de ben o ilacı zaten kullanıyordum

Kasım sonunda kullanmaya basldım zaten antidepresanları Aralık’ta daha yeni başlamıştım ilaçlara o zaman normal adetimi oldum ilişkiden uç gün sonra ama Ocak ayına kadar da antidepresanları kullandım Ocak ayında ilaçları kullanırken kesildi adetim prolaktin seviyesini yükselttiğini adet kestiğini yazıyordu ondan sonra bende bu gebelik takıntısı başladı zaten o zamanlar ilaçlara yormadım

Geri