piskojik hastasiyim yardım

ceren55

Yeni Üye
Üye
piskojik hastasiyim yardım
arkadaşlar biliyorsunuz cinleri ben hep evde oturdum pisikolojim bozuldu dışarıya çıkıyorum beni engelliyorlar insallar bana tuaf tuhaaf bakıyor beni tanıyorduyorum ders çalışamıyorum lütfen bu konuda bana yardım edin cinlerle ilgili yazıları hep okudum ve sanırım cinler bunu yapıyor burdan bellegimdeki bu sorunları dağıtacak birşey olmalı neyapabilirim lütfen yardım

canım geçmiş olsunnn seni tam olarak nasıl rahatsız ediyorlarr bişeyler görüyormusunn

bu durumda sana tavsiyemm dua okuman bol bol dua oku allaha sığın
özelliklede felak nas ve ayetel kürsiyi ezberlee hep oku besmelesiz adım bile atma özellikle kapı eşiklerinde tuvalete banyoya girmeden besmele çekk allah yardımcın olsunn

evet onları görüyorum elktronikaletlerin üzerine çıkıp basınç uyguluyorve ses çıkıyor televizyonun sesini kaldırıp indiriyor uzaktan kumandayla tv kanallarını değiştiriyor arkadaşlar çok cittiyim inanın çekinerek bunu yazıyorum belki inanmazsınız diye üç şekilde görüyorum onları 1 halisılasyon 2 beyne girerek hücrelerin içine girerek kendini bana gösteriyor merak ediyorsunuz görüntülerini o halde söliyim insan gibidir ama korkuçtur 2 gözzü 2 kulağı eller hem dişilerini ve erkeyini görüyorum bazılarından çok korkuyorum arkadaşlar herkes göremez bunları bitek onlara karşı temasta olan kişiler görür

cerenn bu şekilde bzizm komşumuz vardı kız çocuğu 12 yaşında snein gibi aynı durumdaydı ve onu güvenilir bir hocaya götürdülerr ve hoca onaa dua yazdı verdi ve su içindeee duayla birlikte içti ve çocuk kurtuldu alahta senin yardımcın olsun canımm bencee ailenle birliktee hocaya danışın derimm...çünkü o çocuk öyle kurtulduu...

dışariya çıksam kalbim çok hızlı atıyor dayanamıyorum nedeni sürekli haber üstüne haber kafama belleğime koyuyor bu çevredeki insanlar
özel yatını hepsini sanki biliyorlar gibi bana bakıp gülüyorlar dışardaki bağımı kopmuş bulunmaktayım ama çare bulamadım aslımda çinler sehirbaz arkadaşlar lütfen hiç bulaşmayın adlarını azınıza almayın dua okuyun çaresi büyük bir hoca ancak musallat olan cinler için

Geri