Polat Şekerinin Faydaları

CeMoŞ

Daimi Üye
Üye
Polat Şekerinin Faydaları
polat şekeri öksürüğü kesen bitkiler polat şekeri nedir faydaları hakkında tüm bilgiler burda melekler. Sevgili melekler malum kış ayındayız ve hastalıkalr kol geziyor

bizde ailecek hasta olduk öksürüyoruzz öksürüğe iyi gelen bitkiler var çaylar var ama ben şimdi sizlere daha farklı bişey diyicem polat şekeri

belki bi çoğunuz adını bile bilmiyorsunuzdur genelde urfa antep bölgesidne bilinir ve kullanılır

DENEME1.JPG-c.jpg

DENEME3.JPG-3d7.jpg

faydası öksürüğe çok iyi gelir eskiden çocukların tatlı niyetine yediği bu şeker şimdilerde sadece öksürük için kullanılmaktadır.dışarda pek bilinmeyen bu şeker eskiden yörükler tarafından göz ağrısı içinde kullanılırmış.

DENEME2.JPG-52.jpg

Kristalize bir yapıda bu ben opak sanmıştım, çok ilginç ya, bu pahalı birşey mi cemoş ?

öksürük için cidden iyi yedik bi kaç gün kesti çaya kattık içtik iyi geldi bulabilene tavsiye ederim polat şekerini

Evet ben gazianteptenim şuan ben ve cocuklar yiyo oksuruyolardi eşimde tabi ama bir saat kafar önce yedi suan kesildi ve oksuruyun tekrari artik baya kac yil olmazda ben cocukkende yerdim cunku kilosunuda 12 tl ye aldim

Geri