Prezervatife bulaşan zevk sıvısı ile hamile kalınır mı ? Hamilemiyim ?

asenagwen

Yeni Üye
Üye
Prezervatife bulaşan zevk sıvısı ile hamile kalınır mı ? Hamilemiyim ?
Prezervatife bulaşan zevk sıvısı ile hamile kalınır mı ? Hamilemiyim ? Merhabalar. Nisanın 10unda adet oldum genelde düzenli olurum bu zamana kadar en geç 32 günde oldum adetlerimi. Nisanın 24 ve 27sinde erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla bir ilişkimiz oldu. Prezervatif kullandık. Bir keresinde prezervatifi değiştiriyorduk prezervatifi değiştirirken prnisin üstündeki zevk suyu yeni prezervatife bulaşmış olabilir mi? Ben daha sonra mayıs adetimi 8 mayıs gibi bekliyordum ama malesef gelmedi . Daha sonra 16 mayısta geldi yani 35 36 gün sonra geldi nisan adetimden.

Bu zamana kadar asla böyle bir gecikmem olmadığından çok endişelendim.Adetim normal ağrılı geçti normalde 5 gün sürer ama bugün 5. Gün ve hiç gelmedi bir iki lekeden başka. Bu yüzden de endişeleniyorum. Her ihtimali düşündüm acaba prezervatifin üstünde zevk suyu kalmış olabilir mi? Bir de sevgilim eli ile tatmin ederken elinde zevk suyu kalsa bu da hamileliğe yol açabilir mi? İlişkiden önce hep sildim ellerini kuru peçeteyle. Ama tam olarak silememiş olabşlir miyim? Çok endişeliyim cevaplarınız benim için çok değerli

Selamlar hayatım. Malesef düşük bir ihtimal olsa da zevk sıvısı ile hamile kalmak mümkün. Zira zevk sıvısı içindne canlı spermler olabilir ve sizi döllemiş olabilir. Bunu net olarak söylemek mümkün değil. Eğer ilişkinin üzerinden 72 saat geçmedi ise lütlfen ertesi gün hapı alın. Aşağıdaki konuları da inceleyin. Sorularınız olur ise bu konudan bizlere gene ulaşabililrsiniz.

Selamlar hayatım. Malesef düşük bir ihtimal olsa da zevk sıvısı ile hamile kalmak mümkün. Zira zevk sıvısı içindne canlı spermler olabilir ve sizi döllemiş olabilir. Bunu net olarak söylemek mümkün değil. Eğer ilişkinin üzerinden 72 saat geçmedi ise lütlfen ertesi gün hapı alın. Aşağıdaki konuları da inceleyin. Sorularınız olur ise bu konudan bizlere gene ulaşabililrsiniz.

İlişki üstünden bir ay geçti nerdeyse ve dediğim gibi regl kldum ama gecikmeli olduğu için korkuyorum böyle bir ihtimal olabilir mi

İlişki üstünden bir ay geçti nerdeyse ve dediğim gibi regl kldum ama gecikmeli olduğu için korkuyorum böyle bir ihtimal olabilir mi
Yok bitanem yok aşkım yok öyle bir dünya yok. Adet olmuşsun halen ihtimal diyorsun :) Nereden okuyorsunuz böyle şeyleri anlamıyorum ama öyle bir ihtimal yok. Rahat ol lütfen.

Yok bitanem yok aşkım yok öyle bir dünya yok. Adet olmuşsun halen ihtimal diyorsun :) Nereden okuyorsunuz böyle şeyleri anlamıyorum ama öyle bir ihtimal yok. Rahat ol lütfen.
Prki üstte neden öyle dediniz cidden korktum yani bi de kan testi yaptırsam kesin sonuç alır mıyım bir ay oldu berdeyse ilişki üzerinden

Bu sitede de okudum öyle 93 gün gecikmiş bir kadın testler negatif öıkmış sonra ultrasona girmiş doktor 12 haftalık demiş başka bir forumda da okudum benzer bir şey bir de yabancı forumlarda okudum kan testinde bile çıkmamış aylarca

Dikkatli ol ve kork böyle şeylere girme diye dedim. Zevk suyu ile hamile kalma ihtimalinin olduğunu unutma hayatım. Her türlü ihtimal var ama sen bu sıkıntıyı kazasız belasız atlatmışsın. Adet olmuşsun net olarak hamileliğin yok. Bir daha çok dikkatli ol diye öyle dedim. Sevgiler.

Çok yalnızım gerçekten psikolojik olarak çökmüş durumdayım erkek arkadaşım işte sürekli bana yazamıyor çok üzülüyorum allah canımı alsa da kurtulsam

Bu sitede de okudum öyle 93 gün gecikmiş bir kadın testler negatif öıkmış sonra ultrasona girmiş doktor 12 haftalık demiş başka bir forumda da okudum benzer bir şey bir de yabancı forumlarda okudum kan testinde bile çıkmamış aylarca
Sen ne istiyorsun hayatım ? Hamile mi olmak istiyorsun :) Her yer de her şeyi okuyabilirsin. Ama net olarak bilgi veriyorum sana. Hamileliğin yok olsa emin ol anlardın bilirdin.

Geri