Prezervatife bulaşan zevk sıvısı ile hamile kalınır mı ? Hamilemiyim ?

Çok yalnızım gerçekten psikolojik olarak çökmüş durumdayım erkek arkadaşım işte sürekli bana yazamıyor çok üzülüyorum allah canımı alsa da kurtulsam
Erkeklere göre ne var hayatım. Sıkıntıyı biz kadınlar çekiyoruz. Onun için son derece dikkatli olacaksın bundan sonra. Öyle ölümü felanda çıkart kafandan. Kendin ettin kendin buldun diye düşün. Hamileliğin yok.

Hayır asla istemiyorum daha 21 yaşında çok başarılı bir öğrenciyim
Kendine bi kahve yap şöyle misler gibi iç yaşadıklarını düşün. Bu sıkıntı o kadarlık keyf için değer mi ? Derslerine odaklan aklından hamileliği çıkart. Şüphe yok hamile değilsin olamazsın zaten adet olmuşsun. Çok takıntılı isen kan tahlili verebilirsin hastaneden. Kimseye de bilgi verilmez hastanelerden bilgin olsun hayatım.

Erkeklere göre ne var hayatım. Sıkıntıyı biz kadınlar çekiyoruz. Onun için son derece dikkatli olacaksın bundan sonra. Öyle ölümü felanda çıkart kafandan. Kendin ettin kendin buldun diye düşün. Hamileliğin yok.
Teşekkür ederim desteğiniz için kan testi de yaptırıcam inşallah bu düşüncelerim susar artık yoksa böyle yaşamak çok zor

Sıfır sıkıntı bi tanem :) Dert etme kötüye yorma kötüyü çağırma. Sıkıntın yok. Ama gözden geçir yaptıklarını bir kez daha çook dikkatli ol ve derslerine odaklan böyle şeylere girme canımsın. Hadi iyi geceler olsun.:bangin::11::6:

Sıfır sıkıntı bi tanem :) Dert etme kötüye yorma kötüyü çağırma. Sıkıntın yok. Ama gözden geçir yaptıklarını bir kez daha çook dikkatli ol ve derslerine odaklan böyle şeylere girme canımsın. Hadi iyi geceler olsun.:bangin::11::6:
Çok teşekkürler çok ilgilisiniz bir daha böyle bir sıkıntı yaşatmıycam kendime bundan eminim iyi geceler diliyorum

Geri