Primolut hap ne işe yarar adet geciktirir mi?

R

Rapunzell33

Forum Okuru
Primolut hap ne işe yarar adet geciktirir mi?

Primolut hap nedir melek kadınlar kulübü primolut hap ne işe yarar forumda.​

Arkadaşlar benim adetlerim hep düzenlidir ben Nisan 10 da evleneceğim aylar öncesinden gün almamız gerekti durum gereği ve evlendikten birkaç gün sonra nisanlım polis olduğu için göreve gidecek o ilk gece için acaba doktora danışıp primolut hap alsam olur mu bir zararı olur mu bana? Sonra kötü etkileyip adetlerimi geciktirir mi?

images (4).jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar
İlaçlar bunyeden bünyeye fark eder diye düşünüyorum. Bunu doktorunuza danışmadan almamanızı tavsiye ederim. Adet geciktirici etkisi vardır elbette. Ayrıca adet başladıktan sonra alındığı zaman da adet kanamasını kestiği bilinmektedir. Yalnız ilaç kilo aldirdigina dair söylentiler de var bilginize. Adet olmadan önce de kullanıldığı zaman adeti geciktirecektir ama dediğimiz gibi doktora danışmadan kullanmayınız. Eğer doktorunuz onay verirse zaten dozajı kendi ayarlayacaktir. İlacı bıraktığınız an da kanama başlayacaktır deniyor. Primolut hap konusunda bilgi verdik ayrıca "adet geciktirici ilaçların yan etkileri var mı" konusunu da aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

Geri