selam kızlar bende yeni üyeyim ben öncelile allahım cocuk isdeyen bütün bayanlara versin cok zor ben 29 yaşındayım evliyim 1 tane oglum var 11 yaşında bitane daha istiyorum ama olmuyor(( cok tedavi gördüm sonra bırkmışdım bayadır gitmiyorum bu seferde özele başladım doktor önce fitil verdi ardından klomen vrdi yrumlarınızı okuyorumda inşallah olur:)

selam kızlar bende yeni üyeyim ben öncelile allahım cocuk isdeyen bütün bayanlara versin cok zor ben 29 yaşındayım evliyim 1 tane oglum var 11 yaşında bitane daha istiyorum ama olmuyor(( cok tedavi gördüm sonra bırkmışdım bayadır gitmiyorum bu seferde özele başladım doktor önce fitil verdi ardından klomen vrdi yrumlarınızı okuyorumda inşallah olur:)
progestandan fayda aldınız mı?klomen çatlatma iğnesi mi verdi?

Gül güzeli Dr bana progestani 3 ay kullan hamile kalmasan gel klomene başlayalım dedi sen klomen kullanmışsin galiba gobekten iğne yapıyorlar diyorlar okuduğum kadarıyla sen böyle bişey yasadinmi. ?[/QUOTECanim ben ilk hamileligimde klomen ve catlatma ignesi kullandim.tabi progestamda .2 ay bunlara devam ettim. Ama bebek olmadi.sonra doktorum bana tuplerine baktiralim dedi.bende korktum 1 ay ara verdim ilac kullanmadim.1 ay sonra hadi dedim doktora gitmeden klomen kullanayim olursa olur olmazsa tuplere baktoracaktim.o ay hamile kaldim.cok sevinmostim.ama 3 aylikti bebegim kaybettim. Simdi yine klomem ve progestan kullanıyorum. Klomeni tavsiye ederim kullan mutlaka.cok faydasini gorursun.gobekten igne olanlarida duydum ama ben hic yapmadim.insallah isteyen herkesss bebegine kavusur.rabbim tez zamamda bizide anne yapsin.aminnnmmn

Canim ben ilk hamileligimde klomen ve catlatma ignesi kullandim.tabi progestamda .2 ay bunlara devam ettim. Ama bebek olmadi.sonra doktorum bana tuplerine baktiralim dedi.bende korktum 1 ay ara verdim ilac kullanmadim.1 ay sonra hadi dedim doktora gitmeden klomen kullanayim olursa olur olmazsa tuplere baktoracaktim.o ay hamile kaldim.cok sevinmostim.ama 3 aylikti bebegim kaybettim. Simdi yine klomem ve progestan kullanıyorum. Klomeni tavsiye ederim kullan mutlaka.cok faydasini gorursun.gobekten igne olanlarida duydum ama ben hic yapmadim.insallah isteyen herkesss bebegine kavusur.rabbim tez zamamda bizide anne yapsin.aminnnmmn

Bebeğin için üzüldüm inş tez zamanda kavusursun yavruna bu arada hiç çocuğun yokmu ve kaç aydır istiyosun cnm Rabbim isteyen herkese kucağına almayı nasip etsin.

Arkadaşlar merhaba bende bu hapı yeni kullanamya başladım düşük tehlikem olduğu için. çok baş dönmesi ve uyku hali yapıor . Birde çok fazla karnımda şişlik oluşuyor 6 aylık hamile gibi normalmidir?

Canm benmde pazar günü sabah kanamam oldu hemen acile gittik igne yaptilar yerinden kalkma dediler progestan kullaniyorum bende sabah aksam ..cok korkuyorum bisey olacak diye arada karnim agriyo dua etmekten baska caremiz yok ben daha yeni kürtaj oldum onun arkasina hemen yine hamile kaldim cok korkuyorum yine bisey olcak diye :(

Geri