Promotil women kullananlar gebe kalmayı kolaylaştırır mı?

• Konbuyu başlatan Feridealkanli
  • Başlangıç tarihi
F

Feridealkanli

Forum Okuru
Promotil women kullananlar gebe kalmayı kolaylaştırır mı?

Promotil women kullananlar melek kadınlar kulübü promotil women nedir forum'da.​

Arkadaşlar ben iki defa üst üste düşük gebelik yaşadım çok kötüydüm üzerinden 1 yıl geçti daha yeni üzerimden attım bu psikolojiyi çok kötüydüm. Şimdi yeniden hazır olduğumu düşünüyorum gebeliğe. Ben de anne olmak istiyorum. Bir takviye ile karşılaştım acaba kendimiz kullanabilir miyiz bunu yoksa doktor mu onermeli? Promotil women diye bir ürün. Erkeklere olanı da varmış hatta. Promotil women kullananlar varsa yorum yazar mısınız? Gebe kalmakta işe yarıyor mu?

Merhabalar
Çok çok geçmiş olsun umarım bundan sonrasinda daha sağlıklı bir gebelik geçirir ve sağlıklı bebekler dünyaya getirirsiniz. Promotil women evet bir gıda takviyesi. Birçok vitamin içeriği olan gıda takviyesi promotil women gebe kalmak isteyen kadınlara vitamin eksikliğini gideren bir ürün. Hani kadın hamile kalmak istediğinde nasıl ki doktor folik asit kullanmayı öneriyor ise bu ürün de aynı şekilde vücudu gebeliğe hazırlıyor. Yumurtaların vücudun ihtiyacı olduğu vitaminleri sağlıyor. Ama benim size tavsiyem doktorunuza da bir sorun o şekilde kullanın sonuçta iki düşük geçmişiniz bulunmakta. Özellikle hamile kalmak isteyen hanımların eğer değerleri istenilen düzeyde değil ise promotil women kullanmaktalar. Kullanırken bir bardak suya bir adet atıp eritip icilmekte. Özellikle kadınlarda sık görülen pko rahatsızlığı polikistik over yani bu probleme karşı da iyi gelmektedir.

Peki hamile kalmak isteyip kalamayanlar neden kalamiyorum diye kendine soranlar aşağıdaki konuyu da bir incelemenizi tavsiye ederim. "Hamile kalmak istiyorum ama kalamiyorum" konusu sizin ilginizi çekebilir diye düşünüyorum.

Geri