Prozac kullananlar prozac zararları

H

Handanxcvxc

Forum Okuru
Prozac kullananlar prozac zararları
Prozac kullananlar prozac zararları nelerdir ,yan tesirleri var mı

Merhaba

1 aydır Prozac kullanıyorum , bir faydasını görmedim , bir faydasını görmediğim gibi zararlarını görüyorum sanırım midem ağrıyor bir ara ara midem bulanıyor prozac tan sebbep oluyor olabilir mi prozac ın zararları var mı nelerdir.Prozac kullanıp da depresyonuna iyi gelen ve tedavi olan var mıdır , prozacın yan tesirleri nelerdir prozac zararlı mı zararları varsa nelerdir

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba Handan

Prozac psikiyatrinin aspirini olarak bilinen çokça doktorların reçetelerine yazdıkları bir çok insanın fayda gördüğü bir çoğununda bir fayda görmediğim dediği ilaç. Yalnız sana bir bilgi vermek isterim antideprasanlar en az 3-6 ay arasında etkilerini göstermeye başlar ve antidepresan en az 1 yıl takip edilmesi gereken psikolojik bir rahatsızlıktır. Bence prpzac ı biraz daha kullan yani bir kaç ay daha sonra etkilerini görmeye başlayacaksın. Prozac'ın yan tesirleri elbette mevcut öyle masum değil. Yan tesirleri arasında en çok bilinenleri kusma , mide bulantısı , uyku düzensizliği, libido düşüklüğü, baş dönmesi gibi yan tesirler var. Dediğim gibi ilacın etkileri en az 3 ay sonra başlayacaktır .

Geri