prozac kullananların yorumları

• Konbuyu başlatan berennaz
  • Başlangıç tarihi
B

berennaz

Forum Okuru
prozac kullananlar hamilelikte kullanımı zayıflatıyor hamilelikte kullanımı kullananların yorumları
arkadaşlar ben uzun süre bu ilacı kullandım aranız da kullananlar varmı ?etkileri ve yan etkierini merak ediyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
canım ben kullandım 1.5sene yan etki olarak iştah kesiyor eğer depresyonun ağır değilsede sakinliğisağlıyor ben 1.5 sene kullandım ama bana kar etmedi mlg düşük geldi daha yüksek dozlulara başladım tek yan etkisi iştah kesmesi ve sakinlik oldu.eğer çok lazım değilse kullanma bu tür ilaçları daha sonra bağımlılk yapıor ve diyazem bile inan bana kar etmiyor şuan uyku ilacı almadan uyuyyamaz hale gelim kendin çözeb
ileyosansorunlarını çok gerekli değilse kullanma derim yinede sen bilirsin rabbim şifa arayan herkese sağlık versin geçmiş olsunnnn :)

evet insanı zayıflatıyor içtiğin zman mutlu oluyosun ama bırakınca sarsılıyosun yinede içsem daha iyi olur diye düşünüyorum hiç bir şeyi kafaya takmıyosun bildiğin mutluluk hapı

Prozac gibi antideprasanlar uzun süre kullanılamazlar ciddi zararları var şimdi olmas da sonra çıkar

Geri