Puşi modelleri ve ünlülerin puşileri

Julieт

Yeni Üye
Üye
Puşi modelleri ve ünlülerin puşileri

Erkek Puşi Modelleri

Selam arkadaşlarım öncelikle puşi nedir ona bakmak gerekiyor. Orta doğu ve arap dünyası erkeklerinin vazgeçilmesi ve kenarları saçaklı yani püsküllü olan bir aksesuar aslında. Peki erkekler aksesuardan önce bunu ne için kullanıyorlardı. Kışın aslında soğuktan, yazın ise erkeklerimizi sıcaktan koruyan pamuklu kare şeklinde hatta Yaser Arafat ile özdeşleşmiş bir kıyafet diyebiliriz. Günümüzde halen arap coğrafyasında ve özellikle doğu anadolu bölgemizde kullanılıyor. Bazen erkeklerin aksesuar olarak kullandıklarını görebiliyoruz çevremizde.

Arap Erkek Puşi örneği verelim

erkek puşi örneği görseli.png

Tabiki bizler bunu Yaser Arafat ile tanımıştık her ne kadar doğu Anadolu da benzerleri olsa da kafamızda canlansın ve Rahmetle analım diye ekliyorum kendisini de. Şimdi tam cuk oturacak ve tamam hatırladım diyeceksiniz kızlar emin olabilirsiniz.
yaser arafat puşisi.jpg

MARDİN ERKEK PUŞİ MODELLERİ

Mardin bölgesinde ve doğuda değişik örnekleri kullanılıyor. Genelde başa değil de boyna ve biraz da başa bağlanarak kullanılan daha değişik örnekleri de ve hanımlar. Onunda görselini ekleyerek harika erkek puşi örnekleri ve modelleri resimlerini eklemeye başlayayım ufaktan :) Tarkan da bir konserinde kullanmıştı tam olarak aksesuar olarak onuda bulabilirsem ekleyeyim galeriye. Tamam şimdi oldu hatırladım diyeceksiniz modeli de.
mardin erkek puşi modelleri.jpg

ERKEK PUŞİ MODELLERİ RESİM GALERİSİ

erkek puşi modelleri  (1).jpg
erkek puşi modelleri  (1).png
erkek puşi modelleri  (2).jpg
erkek puşi modelleri  (3).jpg
erkek puşi modelleri  (4).jpg
erkek puşi modelleri  (5).jpg
erkek puşi modelleri  (6).jpg
erkek puşi modelleri  (7).jpg
erkek puşi modelleri  (8).jpg
erkek puşi modelleri  (9).jpg
erkek puşi modelleri  (10).jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben hepsini çok beğendim teşekkürler cnm

Doğuluların kullandığını bilmem de aksesuar olarak özellikle kirli sakallı erkeklere inanılmaz yakışıyor tarkan da da mikemmel durmuş

Geri