Rahim filmi çekildiği ay hamile kalanlar

Kizlar ben gecen ay filmi cektirdigim an hastaneyi yiktim diyebilirim.cok fazla agrim oldu.igne yaptilar.umarim bu ay hamile kalirim. Kim istiyorsa yuce rabbim nasip eder insallah

bende hsg filmi çekildim.çekildikten sonraki ay regl oldum ve akabinde hamile kaldım..2 radyoloji 5 kadın doğum doktoruyla görüştüm..beta hcg çok az yükseliyor..kese şekilsiz,son kez dün gittim ve senin sağlığın için gebeliği sonlandırmamız lazım bizim için önemli olan sensin dedi doktorum..ölece bekliyorum elim kolum bağlı bir şekilde..son kez kan verdim inş pazartesi herşey düzelmiş olur..yoksa salı gün SUSAM ımdan istemeyerek ayrılmak zorunda kalıcam..çaresizim üzgünüm..Anne olmak çok zormuş

vee dün itibari ile kendinden gerçekleşen bir düşük yaşadım vee Susamımdan ayrılmak zorunda kaldım..üzgünüm çaresizim..elimizden hiçbişi gelmedi..Allah isterse oluyor herşey..

Arkadaslar cuma gunu cektim anestezili yaptirdim doktor temiz ciktigini soyledi bu ay olmasi yuksek dedi insallah olur yaa umudumu hic kesmiyorum ben olacak biliyorum inaniyorum

S.a anne adaylari bende insallah cumartesi gunu cektiricem Allahim isteyen herkese nasip etsin bebislerrr... olupta kiymetini bilmeyenlere de vicdan versin... bahcelievler de bi yerde cektiricem insallah bende bol dualar edelim gorelim mevla neyler neylerse guzel eyler.. hayirli ramazanlar.. :)

Merhaba arkadaşlar bende rahim filmi cektirdim 6 haziran adet tarihim di ayın 11nde rahim filmi çekindim doktorum adet tarihini ayın 11 olarak hesapla dedi ne hamilelik nede adet belirtim var rahim filminden sonra gecikme yaşayanlar varsa yazarsanız sevinirim.

Geri