Rahim filmi çekildiği ay hamile kalanlar

Tşk ederim cnm inş ama test yapmaya korkuyorum daha olmadım ve hiç belirtim de yok bi kaç gün daha beklemeyi düşünüyorum.

Merhaba arkadaşlar ben de hsg çekildim anestezi oldum ve sağ tüpüm kapalı çıktı sol tüp açıkmış şimdide doktorum Laparoskopi önerdi eğer açılabilecek gibiyse açılacak ama eğer açılmazsa tüp alinacakmis ardından da aşılama yapılır dedi. Laparoskopi yaptıranlar var mı ve sonuç nasıl? Rabbim herkese hayırlısını nasip etsin

Bende 2 hafta önce rahim filmi çektirdim hiç ağrımadı kızlar sadece kendinizi sıkmayın ve özelde çektir in derim

Arkadaşlar merhaba
Endometriozis ameliyatindan ve bir sürü tedaviden sonra temmuz ayinda rahim filmi çekildim. Adetim 4 gün gecikince dün gece gebelik testi yaptim. Pozitif. Ikinci testi de yaptim o da pozitif. Bugün gidip kanda tahlil yaptirip size sonucu yazicam. Eger surecim pozitifse size haber vermek icin yazdim bunlari çünkü benim sol tupum tamamen tikali. Laparoskopide onermedi. Doktor dogal yollara düşük ihtimal demisti. Eger tek tuple ilk ayda hamile kaldiysam sakın umitsizlige kapilmayin diye sizlerle bunlari paylaşmak istedim. Sevgiyle..

Dun beta sonucum 1620 cikti5haftalık hamileyim..bunu yazma sebebim sizin kesinlikle umitsizlige kapilmamaniz..benimki mucize gibi birsey oldu ilk ayda..umarim saglikli bir gebelik olur ve kalp atislari duyulur..ve umarim isteyen herkes bu duyguyu tadar..

sukur canım gozun aydın bende ılk ay rahım flmı cekılen hamıle kalanlardanım umarım hersey gonlunce olur kı ben dogum yaptım bi oglum oldu 40 dun cıktı masallah darıs tum bekleyenlere olur işallah

Sagol canim amin..allah sana da oglunu bağışlasın..rahim filmi cekildigim ay hamile kalmak süpriz oldu

Geri