Rahim filmi(hsg) çekenlerin paylaşım alanı

hsg

ıst fındıkzadede rahım fılmını 320 tl ye çekıyolar ve hıç sorunsuz halledılıyor

slm ben rahim filmi hariç ofisede girdim korkunun ecele faydası yok 2 kere rahim filmi 1 kere ofis birde ameliyat oldum tabiki acıyor ama ortada söz konusu olan ufacık bir yaratık dimi onun için herşeye değer:)))))))))))))

bebişşşşşşşşşşş

slm ben rahim filmi hariç ofisede girdim korkunun ecele faydası yok 2 kere rahim filmi 1 kere ofis birde ameliyat oldum tabiki acıyor ama ortada söz konusu olan ufacık bir yaratık dimi onun için herşeye değer:)))))))))))))

istanbul fındıkzade rdyomar derim... muayenede bıle daha rahatsız olurdum normalde. acı kesınlıkle yoktu sıfırında altındaydı dıyorum.istanbulda oturanlar mutlaka oraya gıtsın...

arkadaşlar meraba ben 1,5 yıllık evliyim ve bebişim olmadı bir sürü dra gittim ama yaşım 25 olduğu için pek umursamadılar ultrasonla muayene edip sorun yok dediler en son gataya gittim dr hsg ve hormonlarına baktır dedi güvenilir ve iyi bir yer olsun istiyorum tavsiye edebileceğiniz bir yer varmı birde anadolu yakasında tavsiye edebilceğiniz iyi bir dr varsa sevinirim

Anam banada oraya dedıler ama cok pahalıymıs yaww zaten kendı doktoruma mersıne gıdecem artık ıstanbuldakı doktorlara hıc guvenmıyom bırı baska otekı baska dıyor sadece sevındırıcı olan 5.2 olan cıkolota kıstım 4.2 dusmus rabbımden ınsallah kendılıgınden gıder 4 ayda 10 ml kuculme olmus

Anam banada oraya dedıler ama cok pahalıymıs yaww zaten kendı doktoruma mersıne gıdecem artık ıstanbuldakı doktorlara hıc guvenmıyom bırı baska otekı baska dıyor sadece sevındırıcı olan 5.2 olan cıkolota kıstım 4.2 dusmus rabbımden ınsallah kendılıgınden gıder 4 ayda 10 ml kuculme olmus

Canım doktor beni muayne ettiğinde kist yok dedi. (Ultrasyonda baktı.) Sendiki çikolata kisti nasıl tespit edildi yani ultrasyonla mı baktılar. Çok merak ediyorum...

yardım

arkadaşlar rahim filmi çektirme zamanı nedir?adet olduktan hemen sonramı çekiliyor?bilgisi olanlar bu konuda yardımcı olabilirlermi acaba?

bursada rahim filmi çektirmek için önerebileceğiniz bir doktor yada hastane varmı acaba?

ben gecen ay cektirdim.ozel hastanede250 verdim.memurum.katlanilir bir aciydi.korkmayin sakin .benim cnm coktatlidir.ona ragmen abartip korkuttuklari gibi degildir.biraz aciyor.ama bir saatte bisiyin kalmiyor.faydasi olacaksa fazlasiyla degerbence.umarim iyi sonucalirsin.

Geri