Rahim filmi(hsg) çekenlerin paylaşım alanı

rahim filmi

hiç korkmayın hiçbirşey yok ben yeni girdim agrı kesici antibiyotik kas gevşetici içdim hiç agrım olmadı ama kendimi koruyorum üşütmüyorum inşallah hamile kalırım allah yardımcımız olsun

selam

selam kızlar siteye şimdilik misafir melek olarak yazıyorum :) bende 15 aydır deneyen başarısız olanlardanım ve nihayet karar verildi yarın 9 da anestezi ile film çektireceğim sonuçlardan korkuyorum allah hepimize en kısa zamanda bebeişler nasip etsin

merhaba bayanlar

ben bugün hsg çektirdim ve gayet iyiyim :) kızlar bu işlemi ben korkularımdan dolayı anesteziyle yaptırdım ve kesinlikle tavsiye ederim 4 saati geride bıraktım evimdeyim ve ne ağrı nede kanamam var.sadece biraz lekelenmem oldu Alla'a şükürler olsun ki sonuçlarımda gayet temiz çıktı. forum sitelerinden hsg hakkında okuduklarımdan çok etkilenmiştim ve ailemden 2 bayanıda yanımda götürdüm aman kanamam olur aman rezil olurum vs. diye lütfen okuduklarınızdan etkilenip korkulara kapılmayın eğer çok korkuyorsanızda 100 tl fark ödeyip anestezi ile yaptırın en azından psikolojik olarak etkilenmezsiniz.Darısı bütün hsg çektirecek arkadaşlarımın başına.lütfen olumsuz yazıları okumayın.bu arada yine bir tavsiye esk özel ümit hastanesi mükemmel hem personeli hem drları hem hijeni aklınızda bulunsun.inşallah isteyen herkesle beraber bende biran önce hamiş olurum sevgiler....

Bilgiler icin sagolun arkadaslar.
Citosumun dedigine gelirse, benim annemde rahim filmi cektirdikten hemen sonra bana hamile kalmis:)
olabilir yani hayirlisi olsun allah her isteyene nasip etsin ins.

selam kızlar bende rahim filmi çektirdim bence korkmaya gerek yok sadece biraz karnım arıdı okadar allah insana yardım ediyor bence korkmayın bayyy

bende bugün anestezili çektirdim.hiçbişey duymadım ama simidi biraz agrım var kanamam da var.

arkadaslar ben yaklasik 1 ay once rahim flimi cektirdim korktugum gibi degil inanin cok rahat oldu tabi doktor cok onemli benim doktorum da cok iyiydi sagolsun .......ankara lina kadin sagligi merkezinden sema hanim cekti ve normal cikti herkeze tavsiye ederim allah herkeze hayirli evlat nasip etsin

nurce 28/012011

Ben bugün narkozsuz çektirdim.Acı süresi 1 dk ve abartıldığı kadar korkulacak birşey değil.Derin nefes alacaksınız nefesi bıraktığınızda işlembitiyor.Benim merak ettiğim filmden sonra ilaç kullanan var mı bu 3 ay hamile kalmak için.Yazarsanız çok memnun olurumçHerkese çok geçmiş olsun.

doktor dün sabah banada hsg filmini istediğini söyledi.Çok araştırdım dayanamadım çok ağrılıydı kesin anestezili yaptırın diyende var,sadece 5 dk lık bir işlem sadece ilaç verilirken karnınızda bi baskı ve adet sancısı gibi bi sancı hissdiyorsunuz oda saniyelik bi an diyende var.fındıkzadede radyomar görüntüleme merkezini çok met eden var.kimseden orası hakkında kötü bi söz duymadım.giden herkes anestesisiz olduğu halde çok memnun.ama orasıda bana bayağıı bir uzak.memorial ataşehir hastanesinde yaptırmayı düşünüyorum ama düşündükçe bile kalbim küt küt atmaya yetmiyor.cumartesi yaptırmam gerekiyor ama ben hala nerde yaptıracağıma nasıl yaptırıcağıma karar veremedim.aklıma geldikçe nabız seviyem 120 ye çıkıyor :D

arkadaşlar bende 2 gün önce çektirdim. kesinlikle anestezili yaptırın çok zordu benim filmden sonra acile gittim. 2 gün ayağa kalkamadım.

Geri