Rahim filmi(hsg) çekenlerin paylaşım alanı

mrb arkadaslar bende hsg yı salı gunu 12.30 da uyutulrak cekılecegım cok korkuyorum dualarınızı esirgemeyın lutfen rabbım herkeze hayırlı evlatlar versın ınsallahh

merhabalar ben de benim gibi korkan arkadaşlar için deneyimlerimi yazmak istedim.ben normalde iğne olamayan acı eşiği fazlasıyla düşük biriyim.çok şükürki çeken doktor çok anlayışlı birisi çıktı şansıma.o bana kendimi hiç kasmamam gerektiğini kasmazsam çok güzel geçeceğini söyledi bu arada ben çektirmeden önce özel doktorumun bana yazdığı ağrı kesiciden içtim sabah akşam çünkü adet ağrısı çekiyorsunuz sadece.birde ben ilk aşamada tedirgin oldum acı falan yok sadece acırmı die bekliyor insan spektum takılırken.sonrasında hep doktor konuştu benimle korkma bak başladı bile hiç sesin çıkmıyo dedi:)ama tabi ben de büyük bi korkuyla gittiğim için bitsin istedim bir an önce.tüplerimin birinde tıkanıklık vardı verdiği basınçla açıldı o canımı acıttı biraz ama dayanılmayacak hiçbir yanı yok.inşallah tüpleriniz tıkalı çıkmaz sanırım en önemlisi bu.Allah hepinizin yardımcısı olsun biliyorum çok zor.
geçmiş olsun arkadaşım, peki ücret ne kadar? bilgi verebilir misin?

ben gecen ay cektrdim tek kanalım tıkalı cıktı o tıkalı yer de acyip acıdı acık ola yerde hiç bişey olmadı anamdan emdiğim süt burnumdan geldi sanki saf ben bide tek gittim ne bileyim sanki içimdeki etşeri çekip atese verdiler sunu iyi anladımki tıkanıklık varsa acıyo sonuc dr asılama dedi eve geldm yakıstramadım kendıme bu durumu saatlerce agladım ama arastırdımki hsgden sonra gebe kalma sansı yuksek oluyomus bu 2. ayım yarın adet gunum ama ne kasık agrısı ne bısey yok sadece cok sinirliym büyük ihtimal olurum dua edin ne olurrrrr 4 yıllık evliyim keşke basdan cektırseydım coooooooooooooooooooook pişmanım

bu arada elifnaz sakın kendini kasma iyi sonuc alamazsın normal dogum yapar gıbı derin derin nefes al ver yle yaptım 3 dakka bile surmuyo dr yardımcı ol ve sakın ol kasarsan sonuc iyi çıkmaz bunu dusun

Geri