Reishi mantarı faydaları farmasi alıp kullanan var mı?

H

Hediyealkanli

Forum Okuru
Reishi mantarı faydaları farmasi alıp kullanan var mı?

Reishi mantarı faydaları melek kadınlar kulübü reishi mantarı faydaları Farmasi forumda.​

Kızlar annem için reishi mantarı faydalarını öğrenmek istiyorum da bir arkadaş da farmaside çalışıyor acaba satış yapmak için mi övüyor ürünü diye aklımdan geçirmedim değil. Reishi mantarı faydaları farmasi kullananlar alan var mı? Annem için de faydalı olur mu kalp hastası kendisi. Doktora danışmak gerekir mi?

Merhabalar
Reishi mantarı doğal antioksidan ve antibakteriyel antidepresan antiülser gibi özelliklere sahiptir. Yaşlanmayı geciktirdiği gibi aynı zamanda kan basıncı düzenleyici olarak da bilinir ve daha birçok faydası bulunmaktadır. Ülkemizde bulunan en faydalı bitkilerden biridir.

"Reishi mantarının faydaları"​

• Bağışıklık sistemini güçlendirmeye faydalıdır
  • Hücreleri yenileyen yaşlanmayı geciktiren bir özelliğe sahiptir
  • Antioksidan olması özelliğiyle toksinleri vücuttan uzaklaştırır
  • Şeker hastaları için birebirdir insülin seviyesini dengeler
  • Kan dolaşımını düzenler böylece kalp-damar hastalıklarına engel olur
Reishi mantarı faydaları Farmasi nin ürünü bulunmaktadır günde 3 kere 1'er kapsül kullanılması önerilir. Ama tabii ki anneniz için kullanacaksanız mutlaka doktorunuza danışınız. Reisi mantarı Farmasi fiyatı 89, 99TL.

Peki arkadaşlar kırmızı reisi mantarını gördünüz mü size bu konuda aşağıdaki linki sunuyorum mutlaka inceleyin. "Kırmızı reishi mantarı nedir ne işe yarar?"

Geri