Etiketler:
 1. MaWiM

  MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  25 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  31.467
  Beğenilen Mesajlar:
  2.303
  Ödül Puanları:
  113

  Resimli ve anlamlı sözler

  Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

  İsyan resimli sözler resimli anlamlı sözler anlamlı ve düşündürücü resimleri bir araya toparladık. Bazen konuşacağınız kelime dizinlerinin toplamı olan cümleler, karşı tarafa ne anlatılması gerektiğini tam olarak söylemez. GÜzel olmadı, sankii eksik kaldı gibi düşünürsünüz. Tamda bu aşamada imdadınıza güzel ve anlamlı resimler yetişir meleklerim.

  İsterseniz facebook üzerinden isim vermeden çakabileceğiniz gibi, ruh halinizi yansıtan ve isyanınızı bir ton cümle yerine tek bir resimle dile getiren harika görseller hazırlıyorum ben sizlere. Evet evet ben hazırlıyorum :) Alayınıza isyanlarımı sunup hemen konuma geçmek istiyorum. En güzel resimler isyan anlamlı sözlerinin tamamını veriyorum.
  < Konu Resmi..>

  *Hɑyɑtımın ɑnlɑmınɑ rest çektim isyɑnlɑrdɑyım.

  Yɑrɑdɑnɑ sitem etme günɑhkɑr olursun her güzele gönül verme isyɑnkɑr olursun.


  Gitme yɑnımdɑn kɑl, bu dünyɑ bɑnɑ sensiz zindɑn, sözlerimi dinlemeden gitme isyɑnim herkeze! Biz isyɑnkɑr ɑşıklɑrız! Geceleri sokɑklɑrdɑ düşünürüz ɑşkımızı geceleri isyɑn bɑyrɑğımız dɑlgɑlɑnır ɑşkɑ kɑrşı! < Konu Resmi..>

  Mɑdem çɑresizliğe hüküm giymiş bu hɑyɑt, o zɑmɑn ölmek için yɑşɑmɑk gerek. Ölmek için sebebim yok ɑmɑ yɑşɑmɑk içinde sınırdɑyım. Sen geceyi bɑnɑ belɑ ettin…bense sɑnɑ olɑn her şeye lɑnet ettim… Allɑhɑ sitem etme günɑhkɑr olursun her güzele gönül verme isyɑnkɑr olursun.
  < Konu Resmi..>


  Boynunda bir yaftayla bin cezaya hüküm giyen isyanların sesiyim yitik sevdalarda bir yüzüm adı bile bilinmeyen ve hep aşka mahkum ve hep… Affedilmeyen. Gel isyanım ol, gel günahım ol, ne gelirse gelsin başıma sonunda sebep yeter ki sen ol biriciğimmm.
  < Konu Resmi..>

  Bir ses beklemek senden. Soluk beklemek. Suskunluğun en acımasız olduğu zamanlardayım. Hiç bu kadar uzun susmadın sevdiğim.

  Hiç bu kadar uzun gitmedin bilmediğim yerlere, gözlerimi götürmeden yanında! Sevmek öyle bir şey ki…onsuz bir hayat düşünmek bile zehir olur insana…üstüne üstelik hasret varsa sevgimin arasında…
  < Konu Resmi..>

  Dokunmayın içimdeki kimsenin duymadığı isyanıma! Biz deli rüzgarların deli dalgaların adamıyız sevdik mi destan kızdım mı katliam oluruz.
  < Konu Resmi..>   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 6 Ağustos 2016
 2. SEDNA

  SEDNA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  5 Ocak 2009
  Mesajlar:
  38
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
 3. İsyanlı Sükut

  İsyanlı Sükut Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  1 Temmuz 2008
  Mesajlar:
  155
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Cevap: Resimli ve anlamlı sözler
  < Konu Resmi..>  bu güzelmiş.....!
   
Resimli ve anlamlı sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Resimli Anlamlı Sözler

  Resimli Anlamlı Sözler

  Resimli Anlamlı Sözler lazım bana slayt yapacağım ve bu konuda sizden yardım istiyorum hem çorbada bir tuzunuz bulunsun dimi :)
 2. En anlamlı resimli sözler

  En anlamlı resimli sözler

  Resimli Sözler, En anlamlı resimli sözler, Evet Melek'ler, yine bir misafir isteğini yerine getiriyor ve sizlerinde beğenisine resimli ve anlamı oldukça güzel olan sözleri paylaşıyoruz. İşte size resimli anlamlı sözler melek'lerim :)
 3. Resimli Anlamlı manidar sözler

  Resimli Anlamlı manidar sözler

  Resimli Anlamlı Sözler Resimli Özlü Sözler Merhaba Sevgili Melek'ler bizden resimli manidar yani anlamı güzel olan sözler isteyen misafirimiz için ve elbette ki sizler için de bu sayfamızda resdimli anlamlı sözleri paylaşıyoruz.
 4. Mevlana sözleri resimli ve birbirinden anlamlı sözler

  Mevlana sözleri resimli ve birbirinden anlamlı sözler

  Mevlana sözleri üstelik resimlerin üzerine işlenmiş sözler sevgili meleklerim. " Ne kadar bilirsen bil, söylediklerin karşındakinin anlayabildiği kadardır. " En çok beğendiğim mevlana sözlerinin arasında geliyor. Bende sizlere beğendiğim sözlerin resimlisini vermek istedim.
 5. İnstagram için güzel ve anlamlı resimli sözler

  İnstagram için güzel ve anlamlı resimli sözler

  Son yıllar da sosyal paylaşım ağların da duygularınızı belirten resimli sözler paylaşmak oldukça popüler oldu. Öyle ki bazen paylaştığınız sözleri üzerine alınan ve size karşı eminim ki cephe alanlar bile oluyordur. Facebook ile birlikte instagram da paylaşım yapan kullanıcıların oldukça ilgi gösterdiği resimli güzel sözler, farklı duygu ve düşünceleri sizin adınıza belirtmeye yarayan kişinin...

Sayfayı Paylaş