Resmen Kıyameti Yaşadım

ASİMELEK

Daimi Üye
Üye
Resmen Kıyameti Yaşadım
rüya tabirleri rüyada at görmek rüyada köpek görmek ne demek yazımıza buyrun arkadaşlar
merhaba arkadaşlar
benim rüyamı yorumlayacak biri varmı acaba :hıms: çok korkunç bir rüya gördüm etkisinden hala çıkamadım :S uzun sürede çıkamam gibi çok etkilendim.
Cuma Gecesi bir yakın arkadaşımın kınasına gittim eğlendik vs. o gece abimlerde kaldım eşim işteydi. neyse ben karanlıkta uyuyamam normalde hep gece lambası yada tv ile uyurum.
rüyamda deprem olmuş ve hemen arkasından kıyamet kopmuştu. heryer yıkılmış dağlar tepeler düm düz olmuş ortalıkda hiç bir insan hiç bir canlı yoktu. gözlerimi bir toprak yığının üzerinde açıyorum
ağlayarak ayağa kalkıyorum ve etrafa bakıyorum hiç kimseler yok gözlerimin alabildiğine yıkık yerle bir olmuş dümdüz arazi
eşim aklıma geliyor bağıra bağıra ve koşarak sağda solda eşimi arıyorum ağlama sesleri geliyor kulğıma onlar ağladıkça ben daha çok ağlıyorum
ve bir yıkık bir binanın dibinde kapra saçları başları darmadağın eli yüzü is pas ve yara bere içinde bir kadın görüyorum ağlıyo eşimi soruyorum musa yı gördün mü diyorum ( eşimin adı ) o benim eşim diyorum görmüyomusun diyo deprem oldu ve arkasından kıyamet koptu
herkes öldü heryer yıkıldı dağlar bile tuzla buz oldu sadece bir kaç kişi var yaşayan diyo ve o yaşayan insanlardan tekrar çoğalacağız ve hayat yeniden başlayacak diyo
ben çığlıklar içinde koşuyorum eşimi arama gidiyiorum ve bir dağ yem yeşil çimenler dağa koşuyorum ama dağ kağıt gibi ve dağın arkasına eğilip bakıyorum dağın arkası çödldü
benim bir oğlum varmış oğlumu görüyorum ama o kadar çirkin ki yüzüne bakamıyorum oğlum 7 8 yaşlarındaymış ve köpek sürüsünün çobanı sen ne yapıyorsun diyorum diyoki ben bu köpekleri doğuya götürüyorum ben onların çobanıyım diyor bir tane siyah köpek var ve ağzında bir et parçası iki köpekle o eti paylaşamıyorlar
diyorum ki şunlara bak 100 tane köpek bir araya gelmiş hiç dalaşmadan duruyorlar sanki hipnoz olmuş gibiler normalde 2 köpek bile anlaşamaz bunların hiç sesi çıkmıyo diyorum ve o et yiyen köpek üzerime koşuyo tam ben kaçacakken eşim geliyo ve kolumdan tutuyo
diyo ki " korkma aşkım ben senin yanındayım ben seni koruycam " diyo ve köpek gidiyo eşime diyorum ki sen ölmedin mi diyorum bak herkes ölmüş seni aradım bulamadım diyorum
diyo şuraya hayatta kalanlar için bir kulube yapmışlar gel oraya gidelim diyo gidiyoruz kulubenin içinde tanıdığım 2-3 adam var diyorum sizde mi ölmediniz ellerini öpüyorum eşim diyo ki
gel dışrda yemek yapıyorlar diyo bişeyler yiyelim dışarı çıkıyorz adamın bir tanesi bana kötü söz söylüyor eşim adamı dövüyor o kızgınlıkla ateşte kaynayan kızgın yağa oturuyo ama hiç bir şey olmuyo sadece pantolonunun bir kısmı eriyo ben neyaptın iyimisin derken uyandım :uhu:
resmen kabustu... ben gece dualarımıda okuyup yatıyorum ama neden böle rüyalar görüyorum anlamıyorum:uhu: çok korktumm
neolur biriniz rüyamı yorumlayabilir mi acaba :uhu:

evet canım çok korkuyorum gözlerimi kapadığımda bile hep o çocuğu o kadını görüyorum o kadar etkilenmişim ki sanki karşımda yanımda arkada birileri varmış gibi geliyor banyoda bile korkuyorum sürekli la Havle çekiyorum dua okuyorum hatta rüyam aklıma gelince yada anlatırken bile ağlıyorum....

asiciğim çok karışık bir rüya
köpek görmek düşman derler
bir sorun yaşayıpta eşin seni o sıkıntıdan kurtarıcak olabilir.
Allah hayır etsin inş.

asiicim eger silebiliyorsan rüyanı sil suya anlat sonra dua edip suyunu dök derim ben birde böyle rüyaları acıklamasını yaptırma hayır olsun de ben bile okurken kötü oldum

Geri