ReziL oLduğumuz anLar

elfce

Daimi Üye
Üye
ReziL oLduğumuz anLar
meleklerim daha önce böyle bir konu açıldı mı görmedim ama umarım açılmamıştır :hihi:

hadi burada eşimize , ailemize , arkadaşlarımıza, öğretmenlerimize vs vs. rezil olduğumuz anları yazalım hahaha ilk ben başlıyayım

bir gün aşşağıya iniyorum alt katımda çok yakın arkadaşım oturuyor o zaman onunla da küstük. çocukluk işte. onlara da yurt dışından misafir gelmişti. o gelen kızla da arkadaştım. kız da baya kilolu kadın gibi duruyo arkadan. neyse merdivenlerden iniyorum baktım kız egilmiş ayakkabılarını giyiyor (tabi ben onu arkadaşım sanıyorum) kız diye sen ablasının sırtına bi tane patlat napıyon kız diyorum birde . sonra arkasını bi döndü ablası koca kadın şaşırdı.suratıma nasıl bakıyor ama ben yerin dibindeyim. utanmaz ben . bir de sırtına patlatıyorum hahaha hayır bir de küs olduğum arkadaşım da orada bir de ona rezil olmuştum hahaha hahaha

geçen ablamlarla rezil olduğumuz ve garson çocuğun bize rezil olduğu anı yazayım.
neyse geçen akşam ablam ben yeğenim 2 de hala kızları gittik bi cafe ye oturuyoruz. siparişleri verdik. bende yeğenimle oynuyorum garson çocuk sen getir bardağı koy dirseğimin dibine bende sakar ya git çarp ona bardak tuzla buz. hadi dedik neyse kazadır oldu bi kere. çocuk başka bi bardak getirdi bu sefer de o kolama çarptı yarısını masaya döktürdü biz başladık gülmeye noluyo diye ardından .her neyse . yiyeceklerimizi yedik. garson çocuk masayı toplamak için geldi sen tabakları düşür kır. lan dedik noluyo hadi lambaları falan patlatmadan. camları kırmadan çıkalım burdan yoksa çok zarara uğrıcaz. dedik ve çıktık ama çok gülmüştük yazık çocukta kıpkırmızı olmuştu

ayyy şimdi hangisini antlatsamki bilemedim hahaha ee başıma okadar çok şey geldiki karasız kaldım haliylehahaha
neyse birini anlatayım
antepe gitmiştik gezmeye bi gün akşama kadar gezdik dolandık yorulduk acıktık felannn dedik bişe yiyek aynı bu mevsimde

neyse güzel luks bir restorana girdik bahçe bölümünde oturak dedikk

masa sandelyelerinn ayakalrı incecikmii birde yerleri sulamışlarmııı toprak yumuşamışş ben bi oturdum sandeleyee baktım yavaştan gömülüyom hahahahahaha

dedim la nolii bi baktım halen gömülüyorummm can havliyle masayı tutim deidm masada benle gelmeye başladı hahahahahahaha

elimi yere vurdumm totişim sandelyedeee bi elim havada diğeri yerde halimi hayal edinizhahahahahaa

eşime dedim la tutsaan elimi adamda şoka girdi hahahahaha neyse velhasıl ordaki herkesin yanında bi güzel irezil oldumm 5 dakka sonrada oğlum sandelyeyele beraber yuvarlandı düştü hahahaha

kalktık başka masaya geçtik orda da kızım kolayı devirdi hahaha ailecek rezil oldukkk eve geldik şimdi o retoranın önünden bile geçmiyom kabus gibi geceydi hahahahaha

bi gün annemlerle pazara gittim nasıl olduysa. işte olucak ya :D her neyse pazardan çıktık otobüs bekliyoruz o arada yanımızda kardeşimin komşu annesi var. çok yakın komşumuz. velhasıl otubüs bekliyoruk o arada kardeşimin gözüne bir şey kaçmış komşu annesi gözüne bakayım derken parmaağını gözüne soktu. tabi biz gülüyoruz falan arkamızda da yakışıklı çocuk hahaha çocukta baktım gülüyo hahaha neyse aynı otobüse bindik çocukla rezilliklerimiz orada bitmedi tabi annem oturdu bende ona karpuzu verdim annem de farketmemiş herhalde araba sarsılılınca karpuz şoförün yanında yarıldı annem hem eliyle karpuzu topluyo hemde şoföre "pardon abi diyo hahaha" orda otobüse ilk rezil oluşumuz neyse bizim oraya yaklaştık annemler karanlıkta biri inince bizim oraya geldik sandılar baktım inmeye çalışıyolar. kız dedim napıyonuz burası bizim ev değil allah iyiliğinizi versin. baktım tüm otobüs gülüyo hahaha aman allahım o da yetmez gibi tam otobüsten inicez bizim komşunun pazar arabası sen merdivenin orada devril. off her şey yerde çok fenaydı yaa. :D:D hahaha

bi gün annemlerle pazara gittim nasıl olduysa. işte olucak ya :D her neyse pazardan çıktık otobüs bekliyoruz o arada yanımızda kardeşimin komşu annesi var. çok yakın komşumuz. velhasıl otubüs bekliyoruk o arada kardeşimin gözüne bir şey kaçmış komşu annesi gözüne bakayım derken parmaağını gözüne soktu. tabi biz gülüyoruz falan arkamızda da yakışıklı çocuk hahaha çocukta baktım gülüyo hahaha neyse aynı otobüse bindik çocukla rezilliklerimiz orada bitmedi tabi annem oturdu bende ona karpuzu verdim annem de farketmemiş herhalde araba sarsılılınca karpuz şoförün yanında yarıldı annem hem eliyle karpuzu topluyo hemde şoföre "pardon abi diyo hahaha" orda otobüse ilk rezil oluşumuz neyse bizim oraya yaklaştık annemler karanlıkta biri inince bizim oraya geldik sandılar baktım inmeye çalışıyolar. kız dedim napıyonuz burası bizim ev değil allah iyiliğinizi versin. baktım tüm otobüs gülüyo hahaha aman allahım o da yetmez gibi tam otobüsten inicez bizim komşunun pazar arabası sen merdivenin orada devril. off her şey yerde çok fenaydı yaa. :D:D hahaha

hahahahahaha kısss karpızz nasıl yarıldıı hahahahaha amanatmıydı hemen yarıldı cartt diye ahahahaha ayy allahımm yereppim ya hahahahaha şöför yeseymiş barii yarılmışken hahahaha ay bende gülmekten yarıldım biri benide toplasınyerdenhahahahaha

bi gün bizde eltimlerde oturuyoruz evden taşınıp taşınmama konusunda kararsızız kaynım dedi en kötü kara karasızlıktan iyidir.aradan bikaç cümle daha geçti ben bu lafı onlara satim dedim ama senmisin satamayan en kötü karaasızlık kararlılıktan kararlılık yiydir felan derken en son kaynım sen yorulma biz seni anlıyoruz hahahahdedi ve ben renk değşikliğimi hatırlıyorum.şöyle biraz kızarık morarık bişi olmuştum herkes bağa bakıp benim söylediklerimi tekrarlıyordu şimdi hala bir araya geldikmş sevde bi kere daha desene diyo kaynım hahahah

Geri