Rüyada küs olduğun biriyle konuştuğunu görmek

N

nebahat akyol

Forum Okuru
Rüyada küs olduğun biriyle konuştuğunu görmek
Küs olduğum arkadaşım bana doğru gelip hafiften gülümseyerek konuşmaya çalıştı ve o esnada hamile olduğunu fark ettim.karnı bayağı büyümüştü.rüyayı yorumlarmısınız.

C

Cigdem88

Forum Okuru
Lise öğrencisiyim bugün rüyamda kavgalı olduğum bir kızı ve onun yakın arkadaşını gördüm rüyamda kızlardan biriyle çok yakındık gülüyoruz falan yanyanayız nerdeyse sarmaş dolaş olan derecede bir yakınlık var daha sonra onun yakın arkadaşı geliyor ben biraz çekiniyorum ama yakınlık devam ediyor anlamı nedir acaba çok kafama takıldı

G

Gulum0517

Forum Okuru
Merhabalar ben yaklaşık 1 yıl boyunca bir çocuğu sevmiştim fakat çocuk benimle konuşmuyor ilk zamaanlarda iyidik sonradan tüm bağımızı kopardı ben birkaç hafta arayla onunla rüyamda barıştıgımı görüyorum uzun süredir Ama gercek hayatta konuşmuyoruz bile bugun rüyamda ise barışmak istediğimi ona söylüyorum o arada biraz konuşuyoruz geri kabul etmiyor anlamı nedir?

Melis ank

Aktif Üye
Üye
Merhabalar ben yaklaşık 1 yıl boyunca bir çocuğu sevmiştim fakat çocuk benimle konuşmuyor ilk zamaanlarda iyidik sonradan tüm bağımızı kopardı ben birkaç hafta arayla onunla rüyamda barıştıgımı görüyorum uzun süredir Ama gercek hayatta konuşmuyoruz bile bugun rüyamda ise barışmak istediğimi ona söylüyorum o arada biraz konuşuyoruz geri kabul etmiyor anlamı nedir?
Rüyada küs olduğun biriyle konuşmak uzun zaman görmediğiniz birini göreceğinize işarettir. Ayrıca devlet kapısın dan gelecek bir haberde olabilir.

W

Wnxöaödls

Forum Okuru
Sevdiğim çocukla küsüm aslında o da beni seviyor gibi ama konuşmamız lazım böle olması gerekiyor diyo 2 gündür rüyamda onu görüyorum barıştığımızı ilk önce konuşup sonra barıştığımıxı eskisi gibi olduğumuzu görüyorum ne anlama geliyor

W

Wnxöaödls

Forum Okuru
Ben 1aydır çok yakın bir arkadaşımla küsüm. Bana küs olanda o. Sebebinide söylemiyor durup dururken küstü. Barışması için uğraştım ama olmadı. Bir süre sonra bende takmayı bıraktım. Ama nedense her uyuduğumda rüyamda onu görüyorum. Her rüyamda da barışıyor benle. Sadece barışma şekilleri farklı. Bu ne anlama geliyor acaba? Küs oldugum arkadaşım erkek bu arada
Yemin ederim aynı durum bende de var benimle konuşmuyor ve sebebini de sölemiypr yüzüme bakmıyo sadece böle olmalı diyo sürekli onu görüyorum barıştığımıxı ama farklı şekillerde

rüyamda kaz öldürdüm ( Kuş ) hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Rüyamda bebeğimi gördüm Rüyamda bebeğimi gördüm
Merhaba rüyamda erkek bebek gördüm ve emzirdim daha sonraki bir gün de rüyamda bir ses adını Hilmi koy dedi. Sizce ne anlama geliyor ? ( daha 6 haftalık hamileyim)
Soru-Cevap 0
Rüyada ölmüş bebeği görmek Rüyada ölmüş bebeği görmek
Rüyamda ölmüş 7 aylikti oğlumu gördüm. Hayatta rahatsızdı kalbinden , hastanede vefat etti. Normal bebek olümü olarak geçti rapora. Bende rüyamda bebeğimi hastanedekiler kabirden çıkarıyorlar tekrar kefenli haliyle gördum . Hastaneye...
Soru-Cevap 0
Rüyada Ölmüş Muhabbet Kuşu Görmenin Tabiri Nedir Diyenlere Rüyada Ölmüş Muhabbet Kuşu Görmenin Tabiri Nedir Diyenlere
Rüyada Ölmüş Muhabbet Kuşu Görmek Ne Demektir Rüyada Ölü Muhabbet Kuşu Görmenin Anlamı Sevgili melekler ve rüya tabiri konusunda bilgi sahibi olmak isteyen misafirlerimiz...
Tüm Rüya Tabirleri 4
Rüyada muhabbet kuşu görmek Rüyada muhabbet kuşu görmek
rüyada muhabbet kuşu görmek rüyada muhabbet kuşu görmek nedir ne anlama gelir ne demek rüyada muhabbet kuşu görmek, yakalamak, görmek ne anlama geliyor, tutmak, öldüğünü görmek, beslemek, sevmek, ölmesi, ne demek ve tabirleri burada...
Tüm Rüya Tabirleri 3
rüyamda kaz öldürdüm ( Kuş ) rüyamda kaz öldürdüm ( Kuş )
rüyada kaz öldürmek rüyada kuş görmek, kuş öldürmek Merhaba. Rüyamda sevdiğim kızın bana verdiği bir kaz elimi dişliyordu.. Ben de yumruklayarak öldürdüm. Çok normal bişey yapmışım gibi hayatıma devam ediyordum rüyamda.. Çok...
Soru-Cevap 1