Rüyada küs olduğun biriyle konuştuğunu görmek

B

biligili cüce

Forum Okuru
Rüyada küs olduğun biriyle konuştuğunu görmek
Küs olduğum arkadaşımın pişman olup bende özür dilemesi anlamına gelir

Y

yaren deniz

Forum Okuru
Ruyamda kustugum kisinin bana faceden mesaj attigini gordum mesaji hatirlamiyorum amaaaa sanirim yalnizim miydi yoksa baska bisey mi cozemedim bunun anlami ne olabilir ?

H

hdh

Forum Okuru
uzun zamandır konuşmadığım bi arkadaşımı sürekli rüyamda görüyorum eskiden cok iyi arkadastik simdi ayni siniftayiz ama arkadas değiliz ve ben onu çok özledim 1 haftadır rüyamda onu görüyorum sizce ne demek

A

asfhkl

Forum Okuru
ruyamda sevgilim beni aldatiyordu ve 1 senedir konusmadigim insan bana teselli veriyorsu. Okulda bile karsilastik mi yollarimizi degistiriyoruz ama ruyamda kus oldugumuzu biliyorduk aglarken yanima geldi konistuk

B

Berkant Çalışkan

Forum Okuru
Çok sevdiğim bir arkadaşımla aramız bozuldu. 1 aydır konuşmuyoruz. Gece rüyamda o ve ben eskisinden bile yakın iki dost olmuştuk. Bense onunla barışmak istiyorum. Sizce bu rüya ne anlama geliyor?

N

nebahat akyol

Forum Okuru
Küs olduğum arkadaşım bana doğru gelip hafiften gülümseyerek konuşmaya çalıştı ve o esnada hamile olduğunu fark ettim.karnı bayağı büyümüştü.rüyayı yorumlarmısınız.

C

Cigdem88

Forum Okuru
Lise öğrencisiyim bugün rüyamda kavgalı olduğum bir kızı ve onun yakın arkadaşını gördüm rüyamda kızlardan biriyle çok yakındık gülüyoruz falan yanyanayız nerdeyse sarmaş dolaş olan derecede bir yakınlık var daha sonra onun yakın arkadaşı geliyor ben biraz çekiniyorum ama yakınlık devam ediyor anlamı nedir acaba çok kafama takıldı

G

Gulum0517

Forum Okuru
Merhabalar ben yaklaşık 1 yıl boyunca bir çocuğu sevmiştim fakat çocuk benimle konuşmuyor ilk zamaanlarda iyidik sonradan tüm bağımızı kopardı ben birkaç hafta arayla onunla rüyamda barıştıgımı görüyorum uzun süredir Ama gercek hayatta konuşmuyoruz bile bugun rüyamda ise barışmak istediğimi ona söylüyorum o arada biraz konuşuyoruz geri kabul etmiyor anlamı nedir?

Melis ank

Aktif Üye
Üye
Merhabalar ben yaklaşık 1 yıl boyunca bir çocuğu sevmiştim fakat çocuk benimle konuşmuyor ilk zamaanlarda iyidik sonradan tüm bağımızı kopardı ben birkaç hafta arayla onunla rüyamda barıştıgımı görüyorum uzun süredir Ama gercek hayatta konuşmuyoruz bile bugun rüyamda ise barışmak istediğimi ona söylüyorum o arada biraz konuşuyoruz geri kabul etmiyor anlamı nedir?
Rüyada küs olduğun biriyle konuşmak uzun zaman görmediğiniz birini göreceğinize işarettir. Ayrıca devlet kapısın dan gelecek bir haberde olabilir.

rüyamda kaz öldürdüm ( Kuş ) hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
RÜYADA MEZARLIKTAKİ TÜM MEZARLARIN AÇILDIĞINI GÖRMEK RÜYADA MEZARLIKTAKİ TÜM MEZARLARIN AÇILDIĞINI GÖRMEK
RÜYAMDA MEZARLIKTAKİ TÜM MEZARLARIN AÇIK OLDUĞUNU VE İÇİNDE MEVTALARIN OLDUĞUNU GÖRDÜM. BU NE ANLAMA GELEBİLİR?
Soru-Cevap 0
Rüyamda aldırdığım bebekleri gördüm Rüyamda aldırdığım bebekleri gördüm
Rüyamda 2 kere kirtajla aldırmak zorunda kaldığım bebekleri gördüm. Sokağın başında kediler onları yiyorlardi arkası dönük oturur vaziyetteydiler bebekler bi tanesi dönüp yüzüme baktı ağlıyordu. Ben kendimi parçaladım
Rüya Tabiri 1
Rüyada Ölmüş Muhabbet Kuşu Görmenin Tabiri Nedir Diyenlere Rüyada Ölmüş Muhabbet Kuşu Görmenin Tabiri Nedir Diyenlere
Rüyada Ölmüş Muhabbet Kuşu Görmek Ne Demektir Rüyada Ölü Muhabbet Kuşu Görmenin Anlamı Sevgili melekler ve rüya tabiri konusunda bilgi sahibi olmak isteyen misafirlerimiz...
Tüm Rüya Tabirleri 4
Rüyada muhabbet kuşu görmek Rüyada muhabbet kuşu görmek
rüyada muhabbet kuşu görmek rüyada muhabbet kuşu görmek nedir ne anlama gelir ne demek rüyada muhabbet kuşu görmek, yakalamak, görmek ne anlama geliyor, tutmak, öldüğünü görmek, beslemek, sevmek, ölmesi, ne demek ve tabirleri burada...
Tüm Rüya Tabirleri 3
rüyamda kaz öldürdüm ( Kuş ) rüyamda kaz öldürdüm ( Kuş )
rüyada kaz öldürmek rüyada kuş görmek, kuş öldürmek Merhaba. Rüyamda sevdiğim kızın bana verdiği bir kaz elimi dişliyordu.. Ben de yumruklayarak öldürdüm. Çok normal bişey yapmışım gibi hayatıma devam ediyordum rüyamda.. Çok...
Soru-Cevap 1