Rüyada küs olduğun biriyle konuştuğunu görmek

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Rüyada küs olduğun biriyle konuştuğunu görmek
ruyamda kus oldugum eltımle barışmıştım ben gerçek hayattada barışmak çok istıyorum ama kimse barıştırmıyor ve ruyamda bırılerı aracılıgıyla barıştıgımı gordum sarıldım o agladı ben agladım ve sonra ona dedımkı bır gunahım daha sılındı acaba başka gunahım varmı dedım onlarıda ALLAHIMA telafı etsem dıye neden boyle gordum acaba inanain sabah kalktım ALLAHA yalvarıyorum aglıyarak barışıyım bişey vesıle olsun dıye

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Merhaba arkadaşlar. Benim çok yakın bir arkadaşım vardı aramızda bir olay geçti ve küstük. Yanımızdaki 2 kişi benim tarafımdaydı. Kızın arkasından çok kötü şeyler konuştular ve şuan o kızın yanındalar. Bende rüyamda sürekli o kızı görüyorum. Onu sattığım için vicdan azabı çekiyorum. Ya barışıyoruz, ya kavga ediyoruz yada bir şey soruyorum ve beni tersliyor. Bu ne demek açıklar mısınız? Lütfen..

P

Piştt

Forum Okuru
Verdiğiniz yorum tam olarak doğru karşımda ki kişiye yargısız olarak bağırdım o kişide bana küstü ve rüyada o benle hiç küsmemiş gibi konuşuyodu bende ona soruyodum sen bana küsmemişmiydin diyordum ama o kişi düşmanım değil eskiden çok çok yakın arkadaştık başka biri yüzünden küstük 2 haftadır konuşmuyoruz bu durumdan çok rahatsızım defalarca özür dilememe rahmen kabul etmedi onun için çok üzgünüm..

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
mehaba rüyada küs olduğunuz biriyle barışmak ne anlamdadı ve bu rüyaya göre arkdaşıma mesaj atmalımıyım

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
ben sevdiğim bir kişiyle küsüm rüyamda amcamınoğluyla oturuyoruz ve amcamınoğlunun telefonu çalıyor ve o küstüğüm kişi beni istiyor telefonda amcamın oğlu telefonu veriyor ben konuşuyorum ama karşı taraf ses vermiyor bende kapatırken seni seviyorum diyorum bunun açıklaması nedir????

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Bende rüyamda aylarda konuşmadığım kardeşimi gördüm. Ben ona rüyada ağlayarak neden bana bunu yaptın ben senin ablandım sende benim kardeşimdin. Bizi bizden iyi anlayan biri yoktu dedim ve baya konuştuktan sonra oda ağladı son barıştık. Bu ne anlama geliyor

N

nunujksjk uykucu

Forum Okuru
ben kızım ve abimin 3 senedir küs olduğu birini gördüm ve bu sene onunla 3 kere karşılaştım sadece birbirimize sertçe bakarak geçtik rüyam = abimle barışıyor ve samimi oluyorlar biz onunla gezerken muhabet ediyoruz ben sıkıntın var konuşsana anlat diyorum oda yok diyip geçiştiriyor sonra sonra ben senin sevgilin olsam anlatmazmıydın anlat işte diyorum . o vakte kadar havuza geliyoruz havuzda biraz yüzüyoruz sonra tanıdığım birine yakalanmamak için gizli gizli çıkıyoruz ben çantamı alırken önümde dikelip o bana bakıyor bende sana bir şey söyliyecem diyorum oda söyle diyor . bende senden hoşlanıyorum diyorum . ve sarılıyorum ve kokluyorum öpüyorum oda bende senden hoşlanıyorum diyor. yolda el ele tutuşarak gidiyoruz . sonra babasına yakalanıyoruz ve babası sarılıyor bir şey demiyor ordan çıkıyoruz ve bende diyorum ki benim babam bizi görürse öldürür diyorum oda haklısın diyor ve uykudan kalktım .... normalde de başkasından hoşlanıyorum ? sizce bu rüyanın yorumu nedir?

D

diğdem çetin

Forum Okuru
merhaba,
rüyamda yazlıktayım eve dönücem ama küs oldugumuz eski arkadasımız arıyor benı yazlıktamısınız gelıyoruz dıyor moralı bozuk bır sekılde ben tm dıyorum yorumlayabılırsenız cok mutlu olrum tşklr

A

Arkadaşla Barışmak

Forum Okuru
Okuldayım.Rüyamda küs olduğum ama barışmak istediğim bir arkadaşım yanımda oturan arkadaşımı kaldırıyor ve bana içtenlikle bakıyor ve konuşmaya başlıyoruz.
Birkaç gün sonra gördüğüm rüyamda ise bu arkadaş okuldan ayrılıyor.Günlerdir kafamı kurcalayan bu rüyaya insallah cevap bulurum.Cevaplayacak kardesim simdiden dualarım seninle...

S

Selin Yılmaz

Forum Okuru
Ben 1aydır çok yakın bir arkadaşımla küsüm. Bana küs olanda o. Sebebinide söylemiyor durup dururken küstü. Barışması için uğraştım ama olmadı. Bir süre sonra bende takmayı bıraktım. Ama nedense her uyuduğumda rüyamda onu görüyorum. Her rüyamda da barışıyor benle. Sadece barışma şekilleri farklı. Bu ne anlama geliyor acaba? Küs oldugum arkadaşım erkek bu arada

Z

zgrcnn

Forum Okuru
aylardır küs olduğum bir arkadaşımla rüyamda konuşuyorduk bi partide dans edip el ele geziyorduk bunun yorumu nedir lütfen yardımcı olurmusunuz

E

Emine ON

Forum Okuru
merhaba rüyamda 2 yıldır küs olduğum arkadaşımı sürekli görüyorum ama bu geceki çok etkiledi ağzım dolu çiğniyorum yutamıyorum o kişiye doğru giderken dağların yamaçlarından koşuyorum o kadar nefessiz kalıyorum koşarken kusuyorum son kez kusarken sesimi duyuyor ve bana doğru geliyor tam konuşurken uyandım lütfen yardımcı olun ne yapmalıyım. Şimdiden teşekkürler.

Y

yasmincik

Forum Okuru
Bende ruyamda yaklasik 4 aydir kus oldugum arkadaslarimla baristigimi gotdum bu aralar cok sık karsilasiyoruz buyuzden midir gordugum ruya ama pek sanmiyorum cunku cok gercekci bir ruyaydi uyandigimda bi an gercek sandim. Ruyam soyleki. MIINIBUS BEKLIYORUM O MINIBUSUN ICINDEDE KONSER TURUNDE BIRSEY VAR ARKAMDADA O ARKADASLARIM OTURUYO DAHA SONRA BEN GELDIGIM BOLGEDE INIYORUM MINIBUSTEN ONLARDA BANA GORUNMEMK ICIN BIRAZ DAHA ILERDR INIYOLAR NASIL OLUYOSA BIRDDEN O ARKADASIMIN EVINDE GORUYORUM BARISIYORUZ BENIM ISE GITMEM GEREKIYO BENI UGURLUYOLAR FILAN RUYAMDAN KARDESIMIN ANNEME SOYLEMEMESI GEREKEN BISEYI ANNEME SOYLEDIGI ICIN KARDESIME TOKAT ATIYORUM OYLE UYANIYORUM.

A

azra can

Forum Okuru
Rüyamda konusmadigim iyi bir dostun evinde oldugumu gördüm ve bana köpegini satmak zorunda kaldigini anlatiyordu, oysaki hic bir derdim yoktu onun kopeginle ilgili. sohbetimiz iyidi . bu ruya ne anlama gelir?

rüyamda kaz öldürdüm ( Kuş ) hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
istihare namazı rüyada diş çıkması istihare namazı rüyada diş çıkması
Konustugum kisiyle birbirimiz icin hayirlimiyiz degilmiyiz ogrenmek icin istihare namazi kildim rüyamda ön alt dislerimden biri cikip yerine yenisi cikiyodu ama o yeni diste cikmayi uzun zamandir beklediği icin biraz kirik çatlak gibiydi beyazdi...
Soru-Cevap 2
RÜYADA MEZARLIKTAKİ TÜM MEZARLARIN AÇILDIĞINI GÖRMEK RÜYADA MEZARLIKTAKİ TÜM MEZARLARIN AÇILDIĞINI GÖRMEK
RÜYAMDA MEZARLIKTAKİ TÜM MEZARLARIN AÇIK OLDUĞUNU VE İÇİNDE MEVTALARIN OLDUĞUNU GÖRDÜM. BU NE ANLAMA GELEBİLİR?
Soru-Cevap 0
Rüyada Ölmüş Muhabbet Kuşu Görmenin Tabiri Nedir Diyenlere Rüyada Ölmüş Muhabbet Kuşu Görmenin Tabiri Nedir Diyenlere
Rüyada Ölmüş Muhabbet Kuşu Görmek Ne Demektir Rüyada Ölü Muhabbet Kuşu Görmenin Anlamı Sevgili melekler ve rüya tabiri konusunda bilgi sahibi olmak isteyen misafirlerimiz...
Tüm Rüya Tabirleri 4
Rüyada muhabbet kuşu görmek Rüyada muhabbet kuşu görmek
rüyada muhabbet kuşu görmek rüyada muhabbet kuşu görmek nedir ne anlama gelir ne demek rüyada muhabbet kuşu görmek, yakalamak, görmek ne anlama geliyor, tutmak, öldüğünü görmek, beslemek, sevmek, ölmesi, ne demek ve tabirleri burada...
Tüm Rüya Tabirleri 3
rüyamda kaz öldürdüm ( Kuş ) rüyamda kaz öldürdüm ( Kuş )
rüyada kaz öldürmek rüyada kuş görmek, kuş öldürmek Merhaba. Rüyamda sevdiğim kızın bana verdiği bir kaz elimi dişliyordu.. Ben de yumruklayarak öldürdüm. Çok normal bişey yapmışım gibi hayatıma devam ediyordum rüyamda.. Çok...
Soru-Cevap 1