Rüyanızı bana anlatabilirsiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hayr olsun canım açok ve net hayır kokuyo bu rüya....öncelikle şuan ceviz mevsimindeyiz.toplamak aile yaşantında şuan zorluklarda olsa yakında mutlu bir Aile yaşantısına döneceğine işaret eder.ve ailenin toparlanmasına sen fazla çaba harcayacaksın,yalnız sizi huzursuz eden kötü niyetli bir adam var mı canım varsa şüphelendiğin uzak dur

ay hadi insallah öyledir canim :D evet olmazmi kayinbabam saolsun... :( diline saglik canim bu arada cok tsk ederim :D

denizimm bende dün rüyamda bembeyaz tatlı bi tavşan gördüm kucağımı aldım sonradan bebek oldu tavşan:)bide domates gördüm çok anlamı ne tatlım

merhaba dün gece bi rüya gördüm çok garipti : rüyamda bi bahçedeyim yeşillikler içinde siyah bi ata binmişim geziyorum bişey arıyomuşum sonra bi balkon gibi bi yere geldik orda samanlar içinde yumurta arıyorum yok zannediyorum bide bi bakıyorum bir tane var hemen alıp bir kaba kırıyorum yüzüme gözüme sürüyorum güya iyi geliyomuş bi sevinçle sürüyorum ki sorma:) sonra at beni bırakıp gidiyo önce engel olmak istiyorum gitmesine sonra boşver gitsin diyorum annemde bana bakıyomuş orda anneme tut diyorum sonra bi bakıyorum koyuna benziyo arkadan ama büyük koyun hayırdır inş. yorumlarsan sevinirim
rüyada at göremek murattır.siyah at büyüklük ve maldır.eline geçen bir fırsat var bunu kaybetsende daha hayırlı bişey karşına çıkıcak.çünkü koyun bolluk ve bereketi temsil eder.yumurta yaşanacak bir darlığa işarettir fakat sen yumurtayı kırmışşsın.yani sıkıntı olsada geçici olucak inşallahhayr olsun

denizim canım bende rüyamda eski patronumdan para alıyordum 5tl lik bir deste para veriyor arkadaşımla bölüşüyorduk. ve büfeden 1paket sigara alıyordum.

geçende rüyamda yerde dolu yağmış onu görüyorum

biraz ilginç ama geçende rüyamda birsürü travestinin şarkı söylediklerini gördüm:D:D

denizimm bende dün rüyamda bembeyaz tatlı bi tavşan gördüm kucağımı aldım sonradan bebek oldu tavşan:)bide domates gördüm çok anlamı ne tatlım
beyaz tavşan senin ağırbaşlı ve olgun bir kadın olduğuna işarettir bebek görmek evli olduğun için çok yakında anne olacağına işarettir,ayrıca domates bereket ve bolluga isarettir.hayr olsun

denizim canım bende rüyamda eski patronumdan para alıyordum 5tl lik bir deste para veriyor arkadaşımla bölüşüyorduk. ve büfeden 1paket sigara alıyordum.

geçende rüyamda yerde dolu yağmış onu görüyorum

biraz ilginç ama geçende rüyamda birsürü travestinin şarkı söylediklerini gördüm:D:D
para can sıkıcı bir haber alacağına işarettir.fakat bölüştüğün için Ufak sıkıntılar çektikten sonra, çok mutlu olacağına anlamına gelir.sigara ve dolu şuan içinde bulunduğun durumu yansıtıyor.travesti konusunda bir bilgim yok :zonked: maalesef .hayr olsun canım

slm denizim ben yine rüya görüverdim hayirdir insallahh....
ben rüyamda nerde oldugumu bilmiyorum ama karanlik cok aydinlik bi hava degil kücük bi bahcede agaclar var yanimda görümcem falan var sonra o bahcenin sahibi kim bilmiyorum ama oda var ben agaclardan armut,seftali ve elma aliyorum kucagima ikisertane ve galiba birisinden isiriyorum tam hatirlamiyorum..derken bi yere gidecekmisiz ve ben saclarimi masalayacakmisim bunu görümcemdiyo ben yapayim derken ama benim saclarim suanda karamel ve sari karisik orda eski sacim siyahlar ve daha uzunlar..derken ben birisiyle orda flört ediyom buda benim bi diziden hayran oldugum kisi..onunla öpüsüyom galiba hatirlamiyom ama derken oralari su basiyormus biz kurtuluyoz sonra prefabrik evler falan görüyorum derken o adam baska birisiyle kendisi icin ev bakiyomus yani rüyamda bile aldatildim :( ben cok üzülüyorum ve agliyorum... sonra hatirlamiyorum ama yaralilar falan ben ailemi araba cabasindayim...sonra uyandim...

bide biz aksam romantik bi film izledik esimle ya sonra filmini ve ben cok etkilendim hatta agladim falan... simdiden coooooook tsk ederim öptm canim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri