Rüyanızı bana anlatabilirsiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Deniz, rüyamda tayin geldiğim işyerimin önüymüş bir yığın moloz tadilat mı ne varmış, bende çıkmak istiyorum en dış merdivenlerdeyim ama gidemiyorum bir türlü, molozlar yolları kaplamış, hava çok olmasada karanlık gibi ve yağmur yağmış gibi bir his var ıslak yerler, karşıdan bir oğlan çocuğu geliyor öyle ufak tefek bir çocuk, ama yüzünü falan görmedim, üzerinde çizgili bir tişort gibi bişi var, yığınların arasından bir yol bulmuş, ona diyorum gidebilir miyim? gitme abla karanlık diyor bende geri dönüyorum, o esnada kapının önünde fotoğraf çekilecek gibi 3 sıra halinde dizilmiş işçiler var, onlarla içeri giriyoruz, ama dairenin içi kapı kapı böyle kapıların altından ışık sızıyor, oralar evmiş, bir bakıyorum eşimde yanımdaymış, üzerine böyle çimen yeşili gibi bir ceket giymiş, ama üzerine çok büyük omuzları yayılıp gitmiş, içinde de siyah bir gömlek, bir kat çıkıyoruz 2. katmış sanırım, ama çok güzel bir kafe varmış illa burda oturalım diyorlar, bende diyorum çok uykum geldi, yoruldum kalk gidelim, olmaz ayıp olur diyor eşim, oranın sahibini tanıyormuş, öyle derken uyandım... Allah hayra çıkarsın.. (Bu arada ben 5 aylık hamileyim yoruma etkisi olursa diye yazdım :) )

Son düzenleme:
normalde şarabın tadına bile bakmış değilim ama rüyamda 1 şişe kırmızı şarap içtim sarhoş da olmadım tadını da beğenince 2. şişeyi de mi açsak dedim hatta :S yanımda da sevdiceğim vardı ne demek ki buu :hıms:

normalde şarabın tadına bile bakmış değilim ama rüyamda 1 şişe kırmızı şarap içtim sarhoş da olmadım tadını da beğenince 2. şişeyi de mi açsak dedim hatta :S yanımda da sevdiceğim vardı ne demek ki buu :hıms:
canım öncelikle hayr olsun .bu rüyaa değişik anlamlar içeriyor.ilki rüya sahibine bir servet sağlayacak ani bir değişikliğe diyo.2.Hoşa gitmeyecek olaylar, tatsızlık, sorundur. Aynı zamanda içine haram karışmış kısmettir.3.ise Evlenmeyi ve ortakligi arzu eden kimsenin rüyada sarap görmesi iyi geçinmeye dair olan anlasmadir. yani senin durum yanında sevgilin olduğu için 3.yorum daha mantıklı geliyo hayr olsun

merhaba deniz ben bu rüyayı dün gece görmedim ama 2 kere falan bu tarz bi rüya gördüm yakın zamanda 2 hafta arayla yada tam zamanı bilmiyorum ama peş peşe belirli aralıklarla aynı kadroda rüya gördüm.Sevgilim beni ailesiyle tanıştırmaya götürüyodu babası ve annesiyle sanırım suan hatırladıgım kadarıyla babası yatagında yatıyodu annesi güler yüzlüydü sohbet ediyoduk ben memnundum halimden.Sonra yine anne babasını gördüm ve sevgilimi gördüm rüyamda beni istemeye geliyolarmış öyle bi konu geçiyodu sence neden ailesini görüyorum ki durup dururken :D

Deniz, rüyamda tayin geldiğim işyerimin önüymüş bir yığın moloz tadilat mı ne varmış, bende çıkmak istiyorum en dış merdivenlerdeyim ama gidemiyorum bir türlü, molozlar yolları kaplamış, hava çok olmasada karanlık gibi ve yağmur yağmış gibi bir his var ıslak yerler, karşıdan bir oğlan çocuğu geliyor öyle ufak tefek bir çocuk, ama yüzünü falan görmedim, üzerinde çizgili bir tişort gibi bişi var, yığınların arasından bir yol bulmuş, ona diyorum gidebilir miyim? gitme abla karanlık diyor bende geri dönüyorum, o esnada kapının önünde fotoğraf çekilecek gibi 3 sıra halinde dizilmiş işçiler var, onlarla içeri giriyoruz, ama dairenin içi kapı kapı böyle kapıların altından ışık sızıyor, oralar evmiş, bir bakıyorum eşimde yanımdaymış, üzerine böyle çimen yeşili gibi bir ceket giymiş, ama üzerine çok büyük omuzları yayılıp gitmiş, içinde de siyah bir gömlek, bir kat çıkıyoruz 2. katmış sanırım, ama çok güzel bir kafe varmış illa burda oturalım diyorlar, bende diyorum çok uykum geldi, yoruldum kalk gidelim, olmaz ayıp olur diyor eşim, oranın sahibini tanıyormuş, öyle derken uyandım... Allah hayra çıkarsın.. (Bu arada ben 5 aylık hamileyim yoruma etkisi olursa diye yazdım :) )
canım bu rüya bilinçalına benziyo ama yinede kısaca yorumlim;moloz musibet olarak yorumlanır.fakat sen karanlığa gitmediğin için herhengi bir olumsuz olaydan kurtulacağına işaret olabilir.eşinde geçici bir rahatsızlık atlatabilir bu aralar.yada iş ortamında geçici bir tatsızlık yaşayabilir.tabiki her şeyi Rabbim bilir ,sonuçta bu bir rüya.bebeğin cinsiyeti oğlan mı?rüyada oğlan çocuğu görmek ise müjdeli bir haber alacağına işarettir

merhaba deniz ben bu rüyayı dün gece görmedim ama 2 kere falan bu tarz bi rüya gördüm yakın zamanda 2 hafta arayla yada tam zamanı bilmiyorum ama peş peşe belirli aralıklarla aynı kadroda rüya gördüm.Sevgilim beni ailesiyle tanıştırmaya götürüyodu babası ve annesiyle sanırım suan hatırladıgım kadarıyla babası yatagında yatıyodu annesi güler yüzlüydü sohbet ediyoduk ben memnundum halimden.Sonra yine anne babasını gördüm ve sevgilimi gördüm rüyamda beni istemeye geliyolarmış öyle bi konu geçiyodu sence neden ailesini görüyorum ki durup dururken :D
canım bu rüya oldukça hayırlı onun ailesini görmek onlardan maddi ve manevi anlamda güç kuvvet destek alacağına işarettir.

Merhaba arkadaslar,

Dun gece bi ruya gordum ve nedense etkiledi beni baya.
Ruyamda istanbulda sevdigimle yuruyordum bi gece vakti elimizde cantalarla. Boyle beyaz cakil tasli yollar vardi hep yollarin kendiside beyaz. Sonra otobuse bindik ardindan bi durakta indik ve sevdigimin guys arabasi varmis ona bindik. O yollarda giderken bi cocuga rastladik ve onuda aldik yanimiza, derken sabah oldu ruyamda ve cocuk bi yola isaret etti, genis dik bir yokustu yine beyazdi ve cakil taslari vardi, oraya cikmamiz gerektigini soyledi ama araba gidemedi o yolda cocukta idi ve yurudu. Ardindan ben bi tahta baraka gibi bi yere girdim (lavaboymus). Erkek arkadasim disarda beni bekliyordu, sonra cikmak icin kapiyi actigimda tamamen orumcek agiyla kapliydi ve agin icin orumcek duruyordu cikamadim ama seslenemiyordumda oylece orada kaldim ardindan uyandim.

Erkek arkadasim haftaya askere gidiyor bu yuzden skntiliyim biraz, bi alakasi olabilir mi bilemiyorum ama yorumlarinizi bekliyorum. Simdiden tesekkur ederim arkadaslar.

canım bu rüya bilinçalına benziyo ama yinede kısaca yorumlim;moloz musibet olarak yorumlanır.fakat sen karanlığa gitmediğin için herhengi bir olumsuz olaydan kurtulacağına işaret olabilir.eşinde geçici bir rahatsızlık atlatabilir bu aralar.yada iş ortamında geçici bir tatsızlık yaşayabilir.tabiki her şeyi Rabbim bilir ,sonuçta bu bir rüya.bebeğin cinsiyeti oğlan mı?rüyada oğlan çocuğu görmek ise müjdeli bir haber alacağına işarettir

Vallaha bebegin kesin cinsiyetini bugün öğreneceğiz inşallah, gerçi 4 hafta önce kesin olmamakla erkek gibi demişti dr., eşimin safrakesesinde taş çıktı bu ara onunla uğraşıyor, işyerimde bi cadaloz var biraz benimle uğraşıyor sanırım işte bunların karışımı bir rüya olmuş... Tşk ederim yorumun için..

oooo deniz olmuyo ama bak bu ikinci oldu herkesin rüyasini görüyon bi benimkini görmüyon..... gene atlamsissin canim......... :uhu:

onun disinda bugün yine gördüm hayirdir insallah...
esimle türkiyeden geliyormusuz hahah hemde yürüyerek..herneyse böyle cok güzel yesillikler cicekler böcekler..cok güzel dereler falan da var icinden geciyoruz akan sularin el ele ikimiz o sudan bu suya misali... sonra boludaymisiz hahah aksam olmus karanlikti.. orali bi arkadas var bizim burda rüyamda diyomki esime onu arayalimda burdan birileri varsa geceyi orda gecirelim falan yok diyo esim devam gidelim.. derken biz el eleyiz yanimizda bi adam beliriyo esimden biseyler istiyo oda görmüyonmu esim yanimda elim onda git basimdan falan diye... sonrada kizim saolsun agladi uyandim bak bu rüyamida yorumlamazsan varya daha rüya görmem ona göre :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri