Rüyanızı bana anlatabilirsiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Denizcim günaydın hamile olmamdan dolayı biliyorum ama çok rüya görüyorum, hepsini sana yazmaya kalksam, kimseye sıra gelmez sanırım hahaha
Bu gece karadenizde gördüm kendimi sanki Rize'miymiş ne, gemi gibi bişeydeyim, öyle güzel deniz ve orman manzaraları görüyorum ki, yeşil ve mavi ağırlıklı heryer çok güzeldi, sonra şehir içinde gezecekmişim bi tanıdığımızın gelinin arabasıymış beyaz çok güzel son model bir araba onunla bir yere geliyorum park yeriymiş arabayı bırakıp gidiyorum, bi süre sonra arabanın yan sağ aynası hasar almış onu görüyorum, tekrar uzaklaşıyorum ordan yine geldiğime arabanın arka kapağı açık, sanki içinden güvenlik yastığı gibi bişi şişmiş fırlamış, arka kaput yok, aman Allahım diyorum arabayı görünce şok oluyorum, orda başka arabalar var sonra bir tane kamyon hareket ediyor bir takım aletlerle kamyonu yerleştiriyorlar, uzun krımızı boru gibi aletler var onlarla ittiriyorlar kamyonu, tam bu sırada diyorumki ne kadar özensizsiniz bak böyle yaparsanız tabikide zarar görür arbalar, iş icabı tanığım bir avukat geliyor o esnada ona diyorum ne olacak ne kadar masraf çıkarır bu diyorum, o da 500 TL falan gibi bir rakam söylüyor, rüyada o para bana çok fazla geliyor, oradan sorumlu bir kız var orda, bir kürt kızı imiş böyle kalın siyah kaşlı bir kız, onun yanında da teyzemin 3 kızı var onlar oturuyorlar, arkadaşlarıymış, gidip kızın yakasına yapışıyorum, sallamaya başlıyorum bak diyorum ben buradaki zengin züppelere benzemem seni gebertirim bu arabanın bütün masraflarını karşılayarak tamir ettireceksin yoksa gebertirim seni diyorum, oda onu böyle sarsmamdan anlamış evet benzemiyorsun diyor .. :)

işte böyle çok uzun bir rüya ama detayları hatırladıklarımın hepsini yazdım :D
canım öncelikle hayr olsun diyelim.hayatınızda herşey yolunda gidiyor.fakat araba iş ile yorumlanır.iş hayatınızda bu kocan veya sen küçük sıkıntılar yaşayacaksınız.ama inşalllah olmaz tabiki.kamyon ise bu sıkıntılardan dolayı üzüleceğiniz anlamına gelir.ama rüyanın sonundaki hesap sorman bu sıkıntıyı atlatacağına işaret canım .fakat her zaman dediğim gibi rüya ile amel olmaz tek gaybı RABBİM bilir.rüyalar rahmani şeytani nefsani veya bilinçaltı olabilir.ve sen hamilesin.bende hamileyken çok görürüdüm o yüzden kafana takma.ben rüyanın içindeki şeylerin yorumunu ypmaya çaliştım canım

canım öncelikle hayr olsun diyelim.hayatınızda herşey yolunda gidiyor.fakat araba iş ile yorumlanır.iş hayatınızda bu kocan veya sen küçük sıkıntılar yaşayacaksınız.ama inşalllah olmaz tabiki.kamyon ise bu sıkıntılardan dolayı üzüleceğiniz anlamına gelir.ama rüyanın sonundaki hesap sorman bu sıkıntıyı atlatacağına işaret canım .fakat her zaman dediğim gibi rüya ile amel olmaz tek gaybı RABBİM bilir.rüyalar rahmani şeytani nefsani veya bilinçaltı olabilir.ve sen hamilesin.bende hamileyken çok görürüdüm o yüzden kafana takma.ben rüyanın içindeki şeylerin yorumunu ypmaya çaliştım canım

Tşk ederim denizcim, ağzına sağlık :)

slmm denizimmm diyceksin bu kiz ancak uyuyo galiba ne cok rüya görüyo :D:D

neyse hayirdir insallah ben rüyamda uzun bi kanal var dibimde icinde az bi su var iki tarafi tarla yanimdaki kizim mi bilmiyorum ama büyük biraz 5- 6 yaslarinda bisey :D:D neyse kana bi girip cikiyooz derken geriden kocaman simsiyah bi boga geliyor kosarak allaahhhh tabi biz nallari dikiyooruz bi benim pesime bi kizimin pesine derken ben bi agac görüyom hooooppp agaca tirmaniyorum tepeden bakiyom ona :D:D

slmm denizimmm diyceksin bu kiz ancak uyuyo galiba ne cok rüya görüyo :D:D

neyse hayirdir insallah ben rüyamda uzun bi kanal var dibimde icinde az bi su var iki tarafi tarla yanimdaki kizim mi bilmiyorum ama büyük biraz 5- 6 yaslarinda bisey :D:D neyse kana bi girip cikiyooz derken geriden kocaman simsiyah bi boga geliyor kosarak allaahhhh tabi biz nallari dikiyooruz bi benim pesime bi kizimin pesine derken ben bi agac görüyom hooooppp agaca tirmaniyorum tepeden bakiyom ona :D:D
boğa görmek her yönden varlıklı ve kuvvetli olan insanlarla dostluk kurarak bunlardan fayda göreceğine işarettir ayrıca boğanın hücumuna uğradığınızı görmeniz; kötülük yapmalarından çekindiğiniz kimselerden artık korkmanıza bir neden almadığına işarettir.ama yinede etrafındaki insanlara dikkat etmen gerekir.kanal ise içinde su bulunduğu için mali işlerinizde kolaylık olacağına işareettir.

mrb deniz abla öncelkle sayfan hayrlı uğurlu olsun ne zamandr bakmıyorum foruma ancak :) ben de bugn bi rüya gördm ama rüyanın sadece bi kısmı çok aklımda kaldı bi amca bana kuran okumayı öğretiyodu,öğretiyodu da değil aslında okutuyodu ama ben okumaya çalışıyor gbiydim yanımdada samimi bir arkadaşım vardı,yerde oturmuşuz amca da karşımız da öyle bir rüyaydı..neye işarettir acep merak ettm :) bu arada normalde kuran okumayı biliyorum belki yorumda gerek olur söyleyim :)

mrb deniz abla öncelkle sayfan hayrlı uğurlu olsun ne zamandr bakmıyorum foruma ancak :) ben de bugn bi rüya gördm ama rüyanın sadece bi kısmı çok aklımda kaldı bi amca bana kuran okumayı öğretiyodu,öğretiyodu da değil aslında okutuyodu ama ben okumaya çalışıyor gbiydim yanımdada samimi bir arkadaşım vardı,yerde oturmuşuz amca da karşımız da öyle bir rüyaydı..neye işarettir acep merak ettm :) bu arada normalde kuran okumayı biliyorum belki yorumda gerek olur söyleyim :)
canım bu rüya oldukça hayırlı,eğer bir sıkıntın varsa iyileşeceğine maddi sıkıntın var ise kurtulacağına.ve bir insndan manevi anlamda fayda göreceğine işarettir.bu bir Allah dostu zat olabilir.

denizim ben rüyamda gelen misafirlere kahve yapıyodum cezvede karıştırdım ama pişirmeden fincanlara döktüm sonra pişirmediğim aklıma geldia anlamı ne canım yorumlarsan sevinirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri