S.Modumuz HAYAL'e Büyük Geçmiş Olsun

Bilge Gökçen

Yeni Üye
Üye
S.Modumuz HAYAL'e Büyük Geçmiş Olsun
Sevgili süper modumuz Hayal yakın bir zamanda rahatsızlık geçirerek ne yazık ki bebeğini kaybetti. Ayrıca kendisi de hayati anlamda tehlikeye girmiş ve şu anda dinlenme sürecinde bulunmakta.

Değerli arkadaşımızın bu acısını hepimiz yüreğimizde yaşıyor ve sonuna kadar yanında olduğumuzu ifade etmek istiyoruz. Biliyoruz ki Allah büyüktür ve Hayal meleğine en kısa sürede kavuşacaktır.

Sevgili arkadaşımıza büyük geçmiş olsun dileklerimizi sunuyor, Allah sabır ve güç versin diyoruz.

Seni seviyoruz Hayal, her zaman yanındayız.

Sevgilerle,

M.M. Yönetimi

Not: İlk haberi veren Meçhul'e teşekkürler - NeMeSiS

Bu güzel düşünceleriniz ,dualarınız ve herşeyden önemlisi en kötü günlerimde her daim yanımda olduğunuz için teşekkür ederim adminim.Herşeye rağmen sağlam durmaya ve metin olmaya çalışıyorum.Ben de dediğiniz gibi meleğime elbet bir gün Allah'ın da izniyle kavuşacağımı umut ediyorum.

Tekrar tekrar her şey için teşekkür ederim.Sevgilerinizi ve dualarınızı eksit etmeyin.

Sevgilerimle,Hayal....

Ben çok üzüldüm.( Hayal büyük geçmiş olsun canım sakın üzülme diyemiyorum çünkü kolay değil sonuçta ama lütfen kendini çok bırakma tatlım Allah büyük herşey de bir hayır vardır ve sakın isyan etme çok yakın bir zamanda yeniden müjdeli haberlerini alacağımızdan eminim

Canim tekrardan cok cok gecmis olsun :uhu:

Insallah ilk ve son defa böyle birsey ile imtihan edilmis olursun ):

Kendine bu dinlenme sürecinde cok iyi bak olurmu...

Seni yine güler yüzünle bekliyoruz burda :kiss:

Saglicakla kal Canimcim ...

Canım benim çok büyük geçmişler olsun.İlk bana söyledin bu olayı ve bu olay yaşanırken beraberdik.En çok etkilen ve üzülen ben oldum buna emin ol canım.Her zaman yanındayım.Tekrar büyük geçmiş olsun.

Ben teşekkür ederim adminim ama keşke güzel haberler verseydim=(İnşallah bir gün iyi haberide ben veriririm

Son düzenleme:
canım benim hayalcim..çok büyük geçmiş olsun tatlım..ama olsun her hayırda bir şer her şerde bir hayır varmış..kesinlikle bunda da bir hayır vardır..yüce rabbim bir kuluna acı veriyorsa güzel şeyleride ardından verir..hem bildiğim kadarıyla daha gençsin canım önünde ne yıllar var..yine olur allah büyüktür..yığılma tatlım benim.seni hepimiz seviyoruz süper modumuzsun sen bizim...

15eclef.jpg

Canım çok üzüldüm gerçekten senin yaşadıklarını bende yaşadım bi zamanlar seni çok iyi anlıyabiliyorum ama metanetli ol herşey zamanla yoluna girer ve rabim sana hayırlı evlatlar nasip eder kendine çok iyi bak biran önce sağlığına kavuş dualarımla yanındayım

Sevgili Hayal; bebeğin geliş haberiyle yaşanılan mutluluk gibi, bu üzüntü de ALLAH'tan... Canım büyük geçmiş olsun. ALLAH, en hayırlı olanı versin. Dilerim ki en kısa zaman da kendini toparlar ve yeniden bizi de kendini de o güzel haberle mutlu edersin. Unutma ki Yaradan ve bebeğin şu anda seninle. Kim bilir o bebeğin geliş zamanı şimdi değildi de, ondan Rab gelişini durdurdu ve bebişin sana geleceği günü bekliyordur.

Yüreğimin en derinlerinden sana kucak dolusu sevgiler gönderiyorum. Kendine dikkat et.

Hayalcim büyük geçmiş olsun herşeyde vardır bir hayır Allah birdaha yaşatmasın...İnşallah en kısa zamanda güzel haberlerini alıp büyük sevinç yaşarız...Herzaman yanındayız canım...

Geri