S.Modumuz HAYAL'e Büyük Geçmiş Olsun

Sevgili Hayal,

Herseyden önce büyük geçmis olsun, dilerim rabbimden bir daha ne sana ne baskasina böyle acilar yasatmaz.
Ben sunun inancindayim ,herseyin bir hayiri vardir. Bir kapi kapanir ,pesinden digeri acilir.

Allah sana sabir versin, en yakin zamanda iyilesip tekrar yeni umitlere dalmani dilerim.Sitede çok ama çok yeniyim, fakat guzel dostluklar yasayacagimdan adim gibi eminim.

I$IK ve SEVGi seninle olsun

hayalcim inan bende çok üzüldüm şuan bende allahtan melek isteyenlerdenim ama herşeyin hayırlısını biz değil sadece ve sadece bizi yaratan bilir...eminimki rabbim sana daha hayırlısını verecek..şükürki sana bişey bişey olmamış...inş en kısa sürede meleğine kavuşursun...sevindirici haberlerini bekliyoruz...

Sevgili hayal öncelikle sana çok geçmiş olsun canım.Sakın üzülme vardır bundada bir hayır umarım en kısa zamanda iyleşir ve toparlanırsın.İnşallah (hayırlısıyla) yeniden anne olursun,umarım bu acıyı bir daha yaşamassın canım:kiss:
sevgilerimle..

canim gecmis olsun, cok üzüldüm ve senin su andaki duygularini cok iyi anliyorum, cünkü ben de ilk melegimi dogduktan sonra kaybettim ! ama allah sabrini veriyor ve sonra da mükafatini! bir melek daha verdi bana!, güclü ol, her seyde bir hayir vardir. dilerim kisa sürede toparlanir sagligina kavusursun canim... sevgilerimle..............

Canım benimm gerçekten çok üzüldüm... Kendini çok fazla bırakma olur mu ... Arkadaşların dediği gibi bi kapı kapanır diğeri açılır... Umarın en kısa zamanda sevinçli haberlerini alırız tekrar kendine çok iyi bak olur mu :) :kiss:

Geri