Sabahları uyanınca limonlu su içilir mi

S

Senehan999

Forum Okuru
Sabahları uyanınca limonlu su içilir mi
Sabahları uyanınca limonlu su içmenin faydaları

Merhaba
Ben genelde halsiz bitkin oluyorum sebebine gelince bulamadım bunun için doktora bile gittim doktor gayet sağlıklısın kan değerlerin normal dedi . özellikle sabahları yataktan kalmak istemiyorum o derece yani . Arkadaşım sabahları limonlu su içmemi tavsiye etti . Sabahları aç karnına limonlu su içmek doğru mudur sabahları limonlu su içmenin faydaları nelerdir

Senehan Merhaba

sabahları limonlu su içilir mi , içilir tabi ki hem de çok iyi olur. Taze sıkılmış bir limon ve ılık suyla karıştırmalısın ve sabahları içmelisin hatta bunu alışkanlık haline getirsen çok faydasını görürsün. Sabahları limonlu su içmenin en başında gelen faydası ; bağışıklık sistemini güçlendirir , karaciğer enzimlerini düzenler ve korur . Ayrıca kanser önleyici olarak çok iyi bir antikanserojendir. Diş etlerine çok iyi gelir , kabızlığı önler sindirim sisteminin sağlıklı olmasını sağlar . Vücudunda iltihap önleyici ve bu bölgelerdeki asiti izole eder ayrıca eklemlerde oluşan ve ağrıya sebep olan asitleri önler ve dengeler. Boğazda ağrıyı giderir yani anlayacağın bir sürü faydası var limonlu suyun içmeni tavsiye ederim.
Ayrıca aşağıdaki linki incele tatlım faydalı olacaktır.

Son düzenleme:
Sabahları uyanınca limonlu su içmenin faydaları

Merhaba
Ben genelde halsiz bitkin oluyorum sebebine gelince bulamadım bunun için doktora bile gittim doktor gayet sağlıklısın kan değerlerin normal dedi . özellikle sabahları yataktan kalmak istemiyorum o derece yani . Arkadaşım sabahları limonlu su içmemi tavsiye etti . Sabahları aç karnına limonlu su içmek doğru mudur sabahları limonlu su içmenin faydaları nelerdir
Bu linkimiz de var incele bakalım

Geri