saç dökülmesini engellemeye faydası kanıtlanmış YILAN YAĞI

aaaa unuttum .kesinlikle bi koku yok.zaten aldığınız yağın yılan yağı olduğuda meçhul....

ben ben ben ben...kullandım.

ilk kullanışımda yıkarken felaket döktü.ben 1 saat falan bekletmiştim.meğer ilk kullanışta daha kısa süre bekletmek gerekmiş.belki 8 şişe falan kullandım.ama küçüklerinden tabi.başlarda hoşuma gitmişti.sanki işe yaramıştı ve dökülme azalmıştı.
taki haberlerde yılan yağının bu konuda faydasız olduğunu öğrenesiye kadar.başkada kullanmadım zaten.orda kaldı.

benim gibi saçı dökülenler..dışarıdan uygulanan bu tarz şeyler saç dökülmesini %5-8 etkilermiş.(ama bölgesel dökülmeler hariç) asıl sorun mutlaka tahlillerle aranmalıdır.

gerçekten hiç faydasını görmedinmi??
ben de kullanmadım kullanmayı düşünüyorum benim saçımın yanında seyrelme var onada faydası olmazmı yani??

teşekkür ederim canlarım benim yorumlarınız için ben kullanmıcam yılan yağını wazgeçtim allah korusun gül gibi saçlarıma kıyamam ben :(

kızlar bölgesel dökülmeleri bilemem ama genel bi dökülmeyse (seyrelme gibi) yılan yağı işe yaramıyor.evet aktarlarda çok rahat bulabilirsiniz ve fiyatıda gayet uygun.aklıda zaten neden bu kadar uygun olduğu karıştırıyor.ben küçük şişeyi 8 tl ye alıyordum.ama aynı şişe 25 tl ye olan yerler de var aman dikkat. bunun yerine doğal alternatif şeyler deneyin.

ben 2 büyük diş sarımsağı rendeleyip 1 tutam kadarda ısırgan otunu bir cezvede haşlayıp saç diplerime banyodan sonra sürüyordum.emin olun bu daha etkili bi yöntemdi benim için.

ben yılan yağını denedm gerçekten çok faydası var bırakmasaydım dahada uzardı ama kesinlikle çk kötü kokmuyo hafifi bi kokusu var aktarlardanda kolayca temin edilebilr am sahteleri varmış diikkat etmek lazım

Geri