saçımı nasıl uzattım ?

canım pelinciğim 4 ayda 4-5 santim uzadı demişsin zaten saçlar ayda bir santim uzar buda4ayda 4 santime eşdeger..bence ugraştıgına degicek kadar degil sanırım.....yinede verdigin bilgi için tşkk

Arkadaşlar saçlarınızın çabucak uzayıy aynı zamanda dolgun ve parlak görünmesini istiyorsanız sizetavsiyem AKSOY SAÇ BAKIM LOSYONU içerisinde %100 bitki özleri var ve saçı yağlandırmıyor.her gün bir kez saç diplerine sıpreyliyorsunuz ve masaj yapıyorsunuz bir haftada saçlarınız daha parlak ve onarılmış duruyor...bence deneyin test edilmiş onaylanmış bişey.ayrıca kimyasal maddede içermiyor

içerisinde Isırgan, Laden, Ihlamur, Papatya, Akır-ı Karha, Biberiye, Civan Perçemi, Çitlembik, Sandal, Çam Terebenttin, Defne, Safran, Gül Yağı bu bitkilerin özleri var

Son düzenleme:
Arkadaşlar benimde saçlarım çok dökülüyor evlilik stresinden de olabilir tabi ama ben şuan bi formül uygulamaya başladım gelişmeleri burdan size yazacağım inşallah aktardan sarımsak yağı, ısırgan tohumu yağı, badem yağı, çam terebenthin ve sinameki otu aldım ayrıca eczaneden de bemiks ampul, bephantene ampul, evigen ampul aldım. ampuller bi kutu içinde 5er tane var sinameki hariç bütün malzemeleri karıştırdım. daha sonra kaynayan suyun içine bir tutam sinameki otu koyup 10 dakika kaynattım ılıdıktan sonra süzdüm bu ayrı biyerde bekleyecek. yapmış olduğum karışımı haftada 2 kere uyguluyorum ve 1 saat beklettikten sonra ( şampuanın içine bir kaç damla çamterebenthin damlattm) saçlarımı o şampuanla yıkayıp son durulamada kaynatmış olduğum sinameki otuyla duruluyorum saçımı sıkıp bırakıyorum sabah duruluyorum . bu işlemden sonra yine aktardan almış olduğum entele saç bakım losyonunu saç diplerime masaj yaparak sürüyorum sabaha kadar bekletip sabah duruluyorum bunuda haftada 2 kere uyguluyorum. aktarın bana söylediği bu işlemlerden sonra ayda 4 cm uzayacağı bakalım ne olacak bu arada ampullu karışımı uyguladıktan sonra saçlarımda parlak ve dolgun görünüm oldu. şimdilik memnunum ama uzunluk için bi kaç hafta sonra yazacağım..

3 su bardağı ile 30 dk kaynatma bölümünü ve su ile ayırdığımız turpları nasıl saçımıza uygulayacağımızı anlamadım :(

Hahah üşengeçliğimden sadece bi kere yaptım ama popişimin altında saçlarım aslında gerek yokta ne kadar uzun o kadar iyi benim için :D

Geri