Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Saçımızı Kıyafetimize Göre Nasıl Yaptırmalıyız ?

  Konu, 'Moda Güncel' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  kıyafete göre saç kıyafete göre saç modelleri saç modeli ile ilgili bilgiler burada melekler. Modayı takip etmekten ziyade yakışanı giymek en güzelidir melekler. Boşuna dememişler moda kişinin kendine yakışanı giymesidir diye :) Kıyafeti üstümüze yakıştırmak kadar aksesuar seçimi ve makyaj tarzı da çok önemlidir. Şık ve zarif olmak için bunlardan başka geriye saç modeli konusunda ki tercihlerimiz kalır. Doğrusu kıyafetimize göre saç seçimi yapmaktır. Kıyafete göre saç modelleri içinde seçim yaparken dikkat etmemiz gerekenleri de şöyle özetleyebiliriz sizlere..


  < Konu Resmi..>  Eğer kullandığınız kıyafet allı pullu, desenli, nakışlı bir kıyafet ise bunun üzerine çok teferruatlı bir saç yerine daha net ve sade saç modelleri kullanılabilir.


  Abiye bir elbisenin üzerine illa topuz kullanmak gerekmez, bunun dışında düz çekilmiş bir fön yada sade yapılmış bir saç ta kullanılabilir.
  Ten renginiz sıcak tondaysa saçınızda ve giyiminizde soğukrenkleri, ten renginiz soğuksa saçınızda ve giyiminizde sıcak renkleri kullanmalısınız.

  Kıyafetleriniz için tercih ettiğiniz renkler sizi güzel gösteren ve size yakışan renkler olmalıdır.Bunun dikkatli olmanız gerekir ve her rengi her kıyafet ile uyuştrmadan önce uyumlarını gözden geçiriniz.


   
Saçımızı Kıyafetimize Göre Nasıl Yaptırmalıyız ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. yüzünüzün şekline göre saç modeliniz nasıl olmalı?

  yüzünüzün şekline göre saç modeliniz nasıl olmalı?

  kafa şekline göre saç modelleri büyük kafa saç modelleri uzun saçlar daha fazla sorun olmaya başladı. Terlersiniz, ensenize yapışır, toplamak isterseniz şekil veremezsiniz. Ve sonunda onları kestirmeye karar verirsiniz. Ama bu kararınız her zaman olumlu sonuçlar doğurmayabilir. Zira yüz şeklinize göre bir kesim yaptırmadıysanız saçlarınızı kestirdiğinize bin pişman olabilirsiniz. Böyle bir...
 2. Ten Renginize Göre Saç Rengi Seçiminiz Nasıl Olmalı?

  Ten Renginize Göre Saç Rengi Seçiminiz Nasıl Olmalı?

  ten rengine göre, saç rengi seçimi, nasıl olmalı, hangi tene hangi renk saç, yakışan renk, öneriler, tavsiyeler, ile ilgili bilgiler burada melekler Pembe renkli bebeksi bir tene sahipseniz emin olun ki kırmızının hiç bir rengi ve tonu sizi açmaz, aksine daha kızarık ve itici gösterir . Ten rengine en uygun saç rengi kestane ve daha böyle küllü tonların yanısıra sarı ve kumral renklerdir....
 3. Düğünlere göre kıyafet seçimi nasıl olmalıdır?

  Düğünlere göre kıyafet seçimi nasıl olmalıdır?

  bu konu;kır düğünlerinde nasıl kıyafet giyilmeli,havuz başı düğünlerinde ne tarz kıyafetler giyilmeli hakkında bilgiler vermektedir Düğünlere bir tek gelin ve damatlar hazırlanmıyor. Davetlilerin şıklığı da çok önemli. Bu özel gün için alternatifler artıyor.Peki düğünlerde ne giymeli abartısız şıklığı nasıl yakalamalıyız.Kıyafet seçiminde düğün sahibine yakınlık önemli bir unsurdur.. Düğün...
 4. burcumuza göre kıyafet seçimi nasıl olmalı

  burcumuza göre kıyafet seçimi nasıl olmalı

  Burcumuza göre herşeyle ilgili bilgi var da kıyafet seçimi yok mu?O da vardır herhalde diyerek bu soruyu soruyorum burçlara göre nasıl giyinmeli insan ?
 5. Yaşınıza Göre Yılbaşı Kıyafet Seçimi Nasıl Olmalı?

  Yaşınıza Göre Yılbaşı Kıyafet Seçimi Nasıl Olmalı?

  yılbaşı kıyafet seçimi, yaşa göre yılbaşı kıyafeti, yılbaşı kıyafeti seçimi Sevgili melekler, yılbaşı gecesi en güzel, en gözalıcı ve en dikkat çekici görünmek için yapmanız gereken vücut tipinize ve size giden en iyi kıyafeti bulup giyerek, uygun kombinlerle zevkinizi konuşturmak. Bunun için sizlere yardımcı olmak istiyor ve 2014 yılbaşı kıyafetinizi yaşınıza uygun nasıl seçeceğiniz...

Sayfayı Paylaş