Saçları 3 ayda omuzdan bel'e uzatan formül ( 20 cm saç uzatma )

arkadaslar bu karısımı gecen gün yaptım ve saçlarım avuç dolusu döküldü bir daha asla yapmayacağım. eğer saçsız kalmak istemiyorsanız internetten gördüğünüz karışımları hiç denemeyin derim. şampuanınızın içine bir kaç damla badem yağı damlatıp kullanın, saçı besler. hızlı sonuç almak istiyorsanız her gün bir sarmısağın yarısını saç diplerinize sürün. bir de piyasada doğal şampuanlar var. (nival şampuan- ısırgan ve sarımsak özlü) kötü bir kokusu yok ve saçları yumuşacık yapıyor, hızlı uzamasını sağlıyor tavsiye ederim. böyle saçma sapan formüllere kanmayın lütfen.

valla canım ben yaptım bu formulu saclarım normal dokuldugu sekilde dökülüyo yine değisen birsey yok maske sacıma iyi geldi parlaklık falan verdi 3 kere yaptım 1 ay önce bu ayda yine yapmaya baslıcam amac uzatmak değil bakım benm saclarım zaten uzn :D

ben şampuanın içine bemiks evigen çam terebenti koydum bu formülüde haftada 1 uyguluyorum

ya bende baslamak istiyorum napsam ki ?? ama uzamasını istiyorum gercekten yarıyo mu işe doğru söleyin kızlar ya :(

bende bugün basladım ama bemiks katmadım bakalım ne olacak olmadı 2. yapısıma bemikste almayı düşünüyorum. kullananlardan yorum bekliyorummmmmmmm

2 su bardağına suda, bir tutam ısırgan bir tutam biberiyeyi kaynatıp soğuduktan sonra saçınıza kaşınıza sürün. saçı da kaşı da felaket uzatıyor arkadaşlar. ben kendim denedim. çıkmayan, küsen kaşlarım orman gibi oldu 2-3 hafta da.her yapışınızda taze olmalı ama.

bunu deneyen faydasını gören yassın ama ya uzamasssa bosuna denemıs olmayalım .d.d

arkadaslar lütfen ben denemek istiyorum ama saçlarım dökülürmü die korkuyorum yardım edin. ayrıca cokmu kötü kokuyo aciLL :(

arkadaslar lütfen ben denemek istiyorum ama saçlarım dökülürmü die korkuyorum yardım edin. ayrıca cokmu kötü kokuyo aciLL :(
tatlım merhaba ben 2.ayımdayım süper bşi bak bni dinle başla saçım manyak uzadı :D vala tüm kuzenlerime yap die veriorum tarifi denemelisin.döklmüo ve kokusuda yıkaynca kalmıo merak etme .bnm 1 ayım kaldı

bunu deneyen faydasını gören yassın ama ya uzamasssa bosuna denemıs olmayalım .d.d
vala emin ol boşuna denememiş olursun.bnm 1 ay kaldı .ve 6 7 cm kadar uzadı vala bak.çok mutluyum mşlallah :) kızlar hemen vakit kaybetmeden başlayın.ben bidaha yzamayabilirim şimdiden size anlatayım.şuan bn 8.yi yaptım vee 2 hafta ara verdim yapmıcam sonra tekrar başlayıp 1 ay daha yapcam sonra btircem.5 6 saat druo kafamda.yarım saat çok az etksni görmek için en az 5 saat.sabrlı olun hemen bişeler beklemeyin bnm gb 8.haftaya bi gelin göreceksniz vala.sonuç inanılacak gb değill.herkze öneriorum etrafımdakilere :) boll şanss .uzun saçlar sizii beklerr :) hoşçakalın

Geri