Saçları 3 ayda omuzdan bel'e uzatan formül ( 20 cm saç uzatma )

Yılan şampuanı ve sarımsaklı şampuanda aldım

Melekler merhaba
başka bir topicte okuyarak bu işse soyundum ama önce 2 çeşit şampuan aldım ki bunlarında faydası oluyormuş. Herkes başka bir şey söylüyor birde turp kürü var onu yaptım geçen gün. Saçlarım röfleden keçe gibi oldu mutlaka faydasını görmem lazım. Ama aktar hanım sinemaki için saç döker napııyosunnn dedi panikledim. Bu kadar hanım kullanmış sorun olmamış diyerek bu akşam başlayacağım önceki ve sonraki fotoları çekip sizlerle paylaşacağım

sevgilerle fişne melek :)

slm arkadaslar aranıza yenı katılıyorum...sizlerın tecrubelerıyle sorun ettıgım olgulardan kolayca kurtulabılecegımı umut edıyorum ve ılk sorun saç meselesıyle gırısımı yapıyorum:))ya ne yapacagımı sasırdım artık kımı ıyı dıyor kımı ıse yaramaz dıyor en ıyısı deneyıp gormek heralde.. belkı bende ıse yarayanlar grubuna gırerım...gerçı ben yaklasık 5 aydır kendı kendıme yaptıgım karısımdan uyguluyorum ve normal olan sekılde ayda 1 cm uzuyor saclarım.bugun bunu denemeye baslayacam ınsallah ıse yararrr

dün ılk deneyımımı yaptım ve bence bu formul ıse yarayacak cunku gercekten saçlarımda bı dogallık ve hareketlılık goruyorum yarın tekrar yapacam

şuan ben saç serumu kullanıyorum uçları için boyama oriel ile açtırma falan olunca bakım gerekti biraz..
hazırlamak zahmetli geldi bana üşengeç biri olduğum için :D:D ama bu tarz bakımlar yapmak gerek saçında sonuçta bir besleyiciye ihtiyacı oluyor..
Benim saçımın aylık uzaması fena değil yeterli benim için yawaş yawaş uzar işte :D:D
konu için teşekkürler..

ya şimdi bunu yapan varmı bende başlamayı düşünüyorum bunu kullandıktan sonra sampuan kullanabiliyormuyuz lütfen acil cevap verin

Ben ısırgan otu şampuanı kullanıyorum! ve gerçekten saçlarımın hem gürleştığını hemde uzadıklarını fark ettim içine bir miktar çam terebentinde döküyorum

kızlar ben kullanıyorum hatta suanda saçıma surmus durumdayım.bu 3. kullanımım ve cıdden bı canlılık geldı uzaması konusunda en az 1 ay beklememız lazım.fıyatı ıse bemıks ampul 4 tl aldım badem yagını 3.5 tl ye aldım sinamekı evde vardı zaten o da oldukca ucuz...sacıma surup 1/1.5 sa bekletıyorum ondan sonra herzamankı kullandıgım sampuanımı kullanıyorum.bence sızlerde baslayın ...

benim ikinCi kuLLanışıım saçLarım ßoyaLıydı şimdi dipLeri geLdii bnce işe yarıycak denemenizi tawsiye edeRim.. :)

Geri