Saçları 3 ayda omuzdan bel'e uzatan formül ( 20 cm saç uzatma )

Eğer yarım saatten fazla beklerse saçlarda dökme yapıyormuş doktor öyle söylemiş. Ben 2 haftadır haftada 3 kere yapıyorum ama saçlarım kıvırcık olduğu için çok fark edemedim.. Kullanmanızı tavsiye ederim...

aciiiiiiiil .s

Canım yaa 3 ayda tam olarak kaç cm uzuyo ? bende yeni basladım daha 1 kez denedim .s

Bende yapıyorum bu kuru denemenı tavsıye ederım gerçekten işe yarıyo

ben okudum baktım deneyeceğimm inşallah istediğimiz olur arkadaşlar :) bir şey rica etcektim deneyen varsa lütfen bilgilendirsin arkadaşlar lütfen lütfen lütfen :)))

arkadaşlar ben bunu yaklaşık 1 ay önce falan kullndm ama okuldan faln bıraktım bi ara 3 hafta falan kullanmştım yalan söylemym ama fazla uzama olmadı ama yine de uzadı ben ce denyin bişi olmuyo ben tekrara bşlcm tekrar yazarım

smi(11)
benm saçlarım omuzlarımda bu karışımın ii geleceğine inandığım için malzemeleri aldım ve kullanmaya başlayacağım eğer faydasını görürsem tekrar yazcam

Kızlar benim saçlarım döküldüğü için bioxcin kullanıyordum ben.. Bu formulü bugün uygulamaya başlasam ve daha sonra saçımı bioxcin şampuanla durulasam bana herhangi bir zararı olur mu acaba ? Şimdiden teşekkür ederim... :)

arkadaşlar kaç haftadır uyguluyorum 2 ayı geçti. ve saçm normal seyrinde uzuyor bildiğiniz 1 santim falan anca uzamıştır omzumdaydı hala omzumda belime indiği falan yok yani sadece saçımı döktü bunlar. kızlar çok rica ederim boşuna saçınızı dökmeyin derim tabi denemek istiyorsanızda tercih sizin.

bende kullanıyorum 1 ay olmadı ama saclarım 2 3 santım uzadı ve cok cabuk sekil alıyor cokta güzel duruyor 2 ay sonra dugnum var inşallah dugunume kadar belimde olur saclarım .. :)

Geri