Saçları 3 ayda omuzdan bel'e uzatan formül ( 20 cm saç uzatma )

mutlaka kullanıcam ne kadar kötü kokarsa koksun benim saçım da uzun ama belime kadar bir türlü uzatamadım saçlarım sarı olduğu için kırıkları çok belli ediyor.kuaföre her kırık aldırmaya gittiğimde 1-2 parmak kısaltıyor .

yeni başlayacağım...

arkadaşlar çok araştırdım. en mantıklı ve uygun fiyatlı bu karışımı buldum.bir kaç arkadaşıma eczaneye aktarlara da danıştım.herkes öneriyor.bu gün bütün malzemeleri aldım.aldıklarım şöyle: bemixs ampul,evigen ampul,redoxon ampul,tatlı badem yağı,yılan yağı,sinemaki otu.hepsi 15 tl tuttu.bu akşam kullanmaya başlıcam.inş faydasını görürüm.saçlarım çok yıprandı çünkü çok sık boyattım şimdi ise omuzlarımda uzamasını ve daha sağlıklı olmasını istiyorum.sonucunu sizlerle paylaşırım.

Saç Bakımı

Bu formülü bugün raslantı sonu farkettim, hemen denedim :) fakat saçta hoş olmayan bir koku bırakıyor ,artık sonuca ulaşıncaya kadar katlanıcaz :) saçlarım omuzlarımdan sarkıyor şuanda,bakalım ağustos da belimize kadar uzayacak mı :)))

kullandinizmi nasil memnun kaldinizmi saciniz uzadimi merak ediyorum
bende sacimi uzatmak istiyorum ve bu formulu denemeyi dusunuyoum
bilgilendirirseniz sevinirim

arkadaşlar hazırlanışı çok basitti doğal olduğu içinde saça hiç bir zararı olmazdı denemeye karar verdim saçlarım dalgalı olduğu için uzasa da pek belli olmuyordu ben şuan kullanalı 1 ay oldu inanın saçlarım dahada canlandı ayrıca kokusu kötü değil inanın uzadığı artık belli oluyor ama size bazı tavsiyelerde bulunacam bu formülü uygulayacağınız süre boyunca saçlarınızı boyatmayın yıpranmasına neden olur, saçınıza uygularken iyice saç diplerine masaj yapın, saçınızı banyoda krem sürdürten sonra tarayın banyodan çıktıktan sonra asla taramayın sadece hafifçe havluya sarıp biraz öle bekleyin saçı da asla fön makinesiyle kurutmayın dahada yıpranır saçları kendi haline bırakın dediğim gibi arkadaşlar bunlar en önemli noktalar eğer bunlara dikkat ederseniz saçlarınız umduğunuzdan daha çabuk uzar ve saç doğal görünümüne kavuşur umarım tavsiyelerim işinize yarar

merhaba arkadaslar benim saçlarım da baya kısa o kadar arastırdım bıde bunu denıycem ınsallah ıse yara saclarım omuzda bıraz daha kısa paylasım ıcın tesekkurler ınsallah ıse yarar ya.

ben bu formüLü 2 buçuk 3 ay kadar uguladım. Ve işe yarıyo saçlarım omuzlarımda faLandı. şimdi belimde kullanmaya brzdaha devam edicem :)

ben bi kere uyguladım saçlarım parladı ama işte tembellik devamını getiremedim malesef sonucu bilmiyorum ama saça iyi geldiği kesin

Geri