Saçtan Bit Nasıl Temizlenir?

şaçımda bit var ama kimseye söyleyemiyorum yuttada napcamı bilmiorum??

üff yanınızdaki arkadaşlarınıza dikkat edin banada küçük haşiretlerden girmiş

benim oglumun okulda sinifinda gorulmus benim nasil bir onlem almam lazimki cocuguma gecmesin

kafandaki o beyaz beyaz şeyler bit değil onlar kepek şampuanından kaynaklanıo şampuanını değiştir büyük bi ihtimalle onlarda geçecektir...

Offf yaa bendede bit var ne yapmalıyım yarın bit ilacı alıcam paranıt ddye bır ilaçmş ınş. iyi qelir.. .(

bendede bit var ama kestirince gitmedi şimdi anti bitle yıkıyorum biraz biraz gidio

kolay gelsin

bendede var .sirkeler tarak ile çıkmadı ben de tek tek çıkarmaya çalıştım allah herkese kolaylık versin

6 yasindaki ogluma bulasti önce anaokulundan bir baktim ensesine dogru yürüyo ilacladim bekledim baktim olucak gibi degil vurduk sirifa jiletle sonra banada gecmis 1-2 gün sonrasinda farkettim 3 degisik ilac kullandim eczaneden sonuncusu en etkilisiydi bitleri sanirim kökten öldürdü daha hic cikmiyor 2-3 gündür ama sirke canli varmi bilemiyorum onlardanda buldum ama hepsi ölüydü son kullandigim ilac iyi geldi baya bugun arkasinada ilac i durulayip sirke sürüdüm yaklasik 40 dk bekledim taradim belki 45 dakika metal sirke taragiyla gelmedi hicbirsey ama kafamda psikolojikmi nedir kasinti var ara ara cinnet gecircem valla artik günde en az 3 kere 10 parcaya ayirip metal tarakla tariyorum daha ne yapsam acaba simdilik birsey yok gibi önceden geliyordu tarakla tariyinca insan icine cikmak istemiyorum yemeden icmeden kesildim inanin ne pis illetmis bu allah kahretsin

bitlerin yok olması

bende bitlenmiştim nityy grityy kullanın 10 15 günde yok edio valla

Geri